Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Psací stůl pro homeoffice

Také jste si v době pandemie uvědomili, jak důležité je mít doma pracovní zázemí? Jak důležité je mít k dispozici psací stůl, který by vám vyhovoval a vaši práci pomohl zorganizovat? Psací stůl, to totiž není jen pracovní plocha, ale psací stůl, pokud si správně vyberete, vám může nabídnout mnohem, mnohem více. Ano, samozřejmě úložné prostory v podobě šuplíků, ale jsou i psací či pracovní stoly, které nabízí další odkládací prostor v podobě polic, pořadačů, jsou velmi chytře spojeny s pracovní deskou a tak vlastně pořízením jednoho psacího stolu získáte takovou maličkou domácí pracovnu. Nevěříte? Tak se nechcete inspirovat, jak pracují z domu Francouzi. 

 

Herní, počítačový i psací stůl Stream      Herní stůl černý Axyon

 

Všimli jste si správně, první psací stůl s regálem, který vám představujeme je díky variabilnímu sestavení vhodný pro praváky i leváky. Vysoký regál po straně s celou řadou polic, šuplíkem a latěmi, kde můžete založit šanony, koresponduje s pokrytím potřeb malé kanceláře. Navíc máte na daleko menším prostoru vše po ruce, vaše práce bude dávat smyl a s psacím stolem od francouzského výrobce věříme, že budete mít vše správně uloženo, zorganizováno. Navíc francouzský výrobce nabízí psací stůl s regálem v tak elegantním designu, že bude originálním doplněním třeba vašeho obývacího pokoje, ostatně typ interiéru, kde psací stoly nacházejí své místo nejčastěji.

 

Členité dělení úložného a odkládacího prostoru je pro práci z domu zásadní

Především pro ty z vás, a je nás opravdu převážná většina, kteří nemáte k dispozici samostatnou místnost pro zařízení domácí pracovny. Vy sami se před pořízením psacího stolu musíte především zamyslet nad tím, co je pro vás prioritou. Zda velká pracovní plocha, nebo spíše velké a odkládací prostory. A pokud potřebujete mít to i to a v pokud možná co největším rozměru nebojte, i takové psací stoly dnes v nabídce najdete. Ale zpět k úložným prostorům, které vám pomůžou v organizaci všech potřebných předmětů pro práci. Zhruba platí, čím více rozdělených odkládacích ploch, tím lépe. I vy si pak můžeme vaše pracovní pomůcky rozdělit do skupin dle typu potřeby.

 

                               Sestava herní počítačový stůl s regály Gaming

 

Psací stoly s regálem, nadstavcem, dnes je opravdu z čeho vybírat

Pokud vám nevyhovuje psací stůl, který jsme vám představili jako první, ale hledáte nějaké "to" řešení pro práci z domu, třeba vám bude více "sedět" psací stůl s nadstavcem. I takových designů psacích stolů je celá řada a opět, jsou pro práci velmi praktické. Psací stoly s nadstavcem by rovněž měly být v hlavní roli malých interiérů, na malém prostoru vám dokáží hodně nabídnout.

 

                                                                 Nábytek do kanceláře - kolekce Elio natural

 

Nadstavec vám šetří a rozhodně ušetří spousty místa na pracovní ploše stolu. Nadstavci to sluší, tyto typy stolů především v menších interiérech nevypadají vůbec špatně. A každý z vás si může psací stůl jako celek ještě ozdobit nějakou tou dekorací, aby celé zázemí pracovního "koutku" mělo šmrnc. Určitě nám dáte za pravdu, že v příjemném prostředí se pracuje lépe.

 

Rohové psací stoly, na ty přeci nemůžeme zapomenout

Jak najít psací stůl v rohové variantě, psací stůl dle zásad ergonomie, kdy při práci budete mít vše po ruce. Předně je třeba zjistit, zda je umístění rohu pro vás vhodné, nebo když psací stůl nabízí variabilní sestavení, máte vystaráno. Znamená to tedy, že rohová varianta stolu je vhodná jak pro leváky, tak praváky. Musíme říci, že i když je nabídka psacích stolů rozmanitá, jak jste dnes sami poznali s nadstavci, s regálem, přeci jen rohové psací stoly patří opravdu k těm nejvíce oblíbeným. Zkrátka jim to sluší a navíc prakticky a velmi elegantně zaplníte zbytečně prázdný kout v místnosti.

 

                                 Designový psací stůl Rox glossy white, oak

 

Ale pozor, jsou i takové psací stoly, které si třeba můžete sestavovat různě. Chcete si změnit interiér? Už vás nebaví rohový psací stůl? Tak si z rohové varianty vytvořte psací stůl v jedné přímce.

Ano, nám se tento způsob návrhů nábytku také líbí. Především s naším nábytkem nemusíte mít strach ze stěhování, změny bydliště, bude se vám hodit všude. A tak proto u takových typů řešení doporučujeme, rozhodně si nechte třeba právě ve vašem novém psacím stole, návod k montáži. A pokud vás dnešní povídání zaujalo, tak příště se podíváme na to, jak pracují z domova Španělé.