Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Psací stůl pro děti i studenty Kyllian

Výrobce: Gaut
Kód: GA005-2020
nedostupné
6 766 Kč

Parametry produktu

Výška: 74 cm
Šířka: 120 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 36 kg
Počet balíků: 1 ks
Barva: Bílá, dub sonoma
Materiál: MDF deska
Povrchová úprava: omyvatelný povrch
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Typ:: klasický

Psací stůl pro školáka s velkým úložným prostorem

Můžeme říci, že psací stůl z kolekce dětského nábytku Kyllian patří svým designem k velmi klasickým. Rozměry pro dítě školou povinné, dostatečně velké úložné prostory i pracovní deska. Francouzský výrobce také dodržel doporučenou výšku psacího stolu a to 74 cm, která je vhodná od předškolního až školního věku či děti již na střední škole. Samozřejmě za předpokladu, že k psacímu stolu pořídíte také nastavitelnou dětskou židli.

Co vás ale na tomto psacím stole může oslovit je vysoká kvalita dána především použitým materiálem k jeho výrobě. materiál pro výrobu psacího stolu je mdf deska a rovněž povrchová úprava je velmi kvalitní. Nejedná se o žádnou papírovou fólií, ale tvrzený plast nanesený nástřikem a tak je psací stůl snadno omyvatelný a rovněž odolný vůči mechanickému poškození. Vysoká kvalita je i u dalších dílů nábytku v kolekci, z kterých můžete sestavit dětský pokoj jak pro školáka, tak i studenta. To je dáno především možným výběrem ze dvou rozměrů postele. S ohledem na vysokou kvalitu vás čeká rovněž snadná montáž.

Gautier
Výroba je ryze francouzská a soustředí se především na harmonii, upřímnost a soulad. Mimo to firma razí filozofii, která má za cíl neustálé navyšování kvality a klade velký důraz na detail. Proto výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru modernímu stylu života. Rovněž ale věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak díky specifickému způsobu výroby. 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu