0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Psací stůl pro děti i studenty Jimi G60.150

Výrobce: Gaut
Kód: GA0033-2015
7 594 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 115/86 cm
Šířka: 110 cm
Hloubka: 57 cm
Materiál: lamino – mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Barva: dub-tmavě hnědá
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Moderní psací stůl pro děti i dospělé

A samozřejmě studenty. Kolekce Jimi francouzského výrobce představuje široký výběr samostatných dílů pro vybavení interiéru dětského pokoje a studentského pokoje. Některé z dílů, jako třeba konkrétně psací stůl, ale mohou využít i dospělí. Především pak díky elegantnímu spojení odstínu imitace dřeva dub s tmavě hnědou. Psací stůl nabízí netradiční design především v dělení úložných prostorů. Pod pracovní deskou prostorný šuplík po celé její šíři, skříňka s jednou policí a na ní napojený regál, který také určitě najde své využití. Ani další díly nepostrádají velmi praktické prvky, nechybí dětská postel ani rozměrově větší studentská postel. V kolekci je k dispozici i designem velmi zajímavá šatní skříň a najdete samozřejmě i komodu, noční stolek a dokonce kontejner na kolečkách, který se báječně hodí k psacímu stolu.

 

Francouzský výrobce kromě důmyslného, originálního designu klade velký důraz i na kvalitu. Proto také pro výrobu psacího stolu nepoužil laminát, ale mdf desku, která je rozhodně kvalitnější. Nábytek je rovněž značkový, certifikovaný. Jako bezpečnostní prvek zde můžeme jmenovat zaoblení hran. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Psací stůl s regálem Mister 7419BURE

Psací stůl s regálem Mister 7419BURE

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
2 035 Kč
Dětský psací stůl pro školáka i studenta Solid

Dětský psací stůl pro školáka i studenta Solid

Předpokládaný termín:
5 - 6 týdnů
od 5 830 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.