Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Psací stůl pro děti i studenty Jimi G60.150

Výrobce: Gaut
Kód: GA0033-2015
6 904 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Barva: dub-tmavě hnědá
Výška (cm): 115/86 cm
Šířka (cm): 110 cm
Hloubka (cm): 57 cm
Materiál: lamino – mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Moderní psací stůl pro děti i dospělé

A samozřejmě studenty. Kolekce Jimi francouzského výrobce představuje široký výběr samostatných dílů pro vybavení interiéru dětského pokoje a studentského pokoje. Některé z dílů, jako třeba konkrétně psací stůl, ale mohou využít i dospělí. Především pak díky elegantnímu spojení odstínu imitace dřeva dub s tmavě hnědou. Psací stůl nabízí netradiční design především v dělení úložných prostorů. Pod pracovní deskou prostorný šuplík po celé její šíři, skříňka s jednou policí a na ní napojený regál, který také určitě najde své využití. Ani další díly nepostrádají velmi praktické prvky, nechybí dětská postel ani rozměrově větší studentská postel. V kolekci je k dispozici i designem velmi zajímavá šatní skříň a najdete samozřejmě i komodu, noční stolek a dokonce kontejner na kolečkách, který se báječně hodí k psacímu stolu.

 

Francouzský výrobce kromě důmyslného, originálního designu klade velký důraz i na kvalitu. Proto také pro výrobu psacího stolu nepoužil laminát, ale mdf desku, která je rozhodně kvalitnější. Nábytek je rovněž značkový, certifikovaný. Jako bezpečnostní prvek zde můžeme jmenovat zaoblení hran. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.