0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Psací stůl Osiris 1126

Výrobce: DME - F
Kód: DME0202-2014
1 763 Kč
Předpokládaný termín:
2-3 týdny

Parametry produktu

Výška: 75 cm
Šířka: 108,4 cm
Hloubka: 50 cm
Hmotnost: 22 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: laminát 18 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců

Moderní psací stůl Osiris

Pokud hledáte sněhově bílý psací stůl za příjemnou cenu, v naší nabídce kancelářského nábytku si určitě vyberete. Psací stůl z kolekce Osiris je jedním z mnoha. Francouzský výrobce, jako autor návrhu zvolil jednoduchý, ničím nenáročný design, který však může nabídnout nízkou cenu. Psací stůl je velmi praktický, nabízí úložné prostory a povrch laminátové desky je samozřejmě omyvatelný. Moderní úchytky ve stříbrném provedení, dostatečně velká pracovní plocha. Nic nebrání tomu, aby byl psací stůl využit například také v dětském pokoji, nebo chcete-li studentském.

 

Francouzský výrobce i přes nízkou cenu zachoval svoji pověstnou kvalitu. Jako materiál zvolil již zmiňovanou laminátovou desku s tloušťkou 18 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu.

 

 

Bílý odstín do všech interiérů

Na nábytku Aldo najdete bílý odstín u všech dostupných designů, od dětských pokojů až po ložnice. Rovněž k psacímu stolu se nabízí hned několik vhodných doplňků v bílém provedení, uveďme si pro ilustraci alespoň některé z nich.

 

- regál Dico 1345
- regál Dico 1348
- skříň Arconati
- kancelářské židle

 

Demeyere
Společnost založena ve Francii v roce 1909 panem Lucienem Demeyére se od počátku snaží plně adaptovat potřebám trhu. Proto po celou dobu mění metody výroby, používá nové materiály a snaží se vždy přinášet moderní design.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladatele společnosti, se ujímá vedení a pokračuje ve filozofii výroby svého otce. Poprvé začaly být používány materiály jako laminátová deska.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Psací stůl s regálem Mister 7419BURE

Psací stůl s regálem Mister 7419BURE

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
1 900 Kč

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.