Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Psací stůl na pojezdech Index black

Výrobce: PRS
Kód: PRS0053-2022
  • psací stůl ideální do malého prostoru
  • praktické pojezdy pro snadné a rychlé přemístění stolu
  • materiál laminát 15 mm
  • francouzský výrobce
nedostupné
montáž
Snadná montáž
Sestavíte sami podle přehledného návodu
3 091 Kč

Parametry produktu

Výška: 76,6 cm
Šířka: 78,5 cm
Hloubka: 50 cm
Barva: Světlý dub, černá
Materiál: lamino
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Typ:: klasický

Návod k montáži

Psací stůl na kolečkách, snadný na manipulaci a ideální do malého pokoje

Francouzský výrobce jako součást své nabídky nábytku do všech interiérů, soustředí svůj zájem také na designy, které jsou ideální do velmi malého pokoje. Psací stůl, který vám nyní představujeme, přesně splní potřeby místnosti náročné na velké rozměry nábytku. Pokud hledáte opravdu malý psací stůl, který by však pokryl vaše potřeby pro nenáročnou práci a nezabíral příliš z drahocenného prostoru, pak psací stůl z kolekce Index, bude možná tím pravým. Pořídit stůl můžete ve dvou barevných variantách, bílé a černé, vždy v kombinaci se světlým dubem v jeho imitaci. Psací stůl si rovněž díky pojezdům přemístíte snadno a rychle tam, kde zrovna bude třeba.

Jak jsme zmínili, pokryje potřeby na nenáročnou práci, jelikož je rozměrově menší, ale v malé místnosti to stolu bude velmi slušet. Líbí se nám rovněž kombinace imitace přírodního dřeva dub s černými prvky, které tak v celkovém návrhu vytváří příjemné kontrastní prvky. Materiál laminátu zajišťuje snadnou údržbu a dostupnou cenu.

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců a nemusí to být pouze francouzský výrobce patrové postele Bibop, ale také třeba zastoupení španělského výrobce, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér dětského pokoje vašich dětí bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu