Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Psací stůl Laptop 20900400 rozkládací

Kód: IL00179
Věřte nám, že až se podíváte na psací stůl Laptop blíže, budete překvapeni. On opravdu není malý, ale tak velký, jak potřebujete.
nedostupné
5 003 Kč

Parametry produktu

Výška (cm): 72 cm
Šířka (cm): 66-121 cm
Hloubka (cm): 36,5 cm
Materiál: mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Psací stůl Laptop je tak velký, jak potřebujete

Ne, neděláme si legraci. Jako první přinášíme psací stůl s možností jeho rozložení na větší délku a to velmi jednoduše. Vidíte ta malá kolečka po stranách stolu? Jednoduchým pohybem prostě dvě skříňky od sebe roztáhnete a mezi nimi si nastavíte tak velkou psací plochu, jakou momentálně potřebujete. Ale nejlépe celý systém bezpochyby znázorňují fotografie. Rovněž příjemné odkládací prostory pod deskou stolu.

Funkční design možný pouze u kvalitního nábytku

Tento systém rozkladu je možný pouze a jen za jednoho základního předpokladu. Vysoké kvality a preciznosti výroby přesné na milimetr. Asi proto právě stůl patří do kolekce německého výrobce, z jehož precizností se jistě každý z vás již setkal u nejrůznějších výrobků. A co více si přát nežli to, že když si něco koupíme, opravdu nechceme běhat po reklamačních odděleních, ale výrobek si jednoduše užívat.

Kvalitu samozřejmě také ovlivňují materiály. Velmi dobře i ty výrobce zvolil. Mdf desku, která je kvalitou nesrovnatelná s laminem a povrchovou úpravu opravdu ne pomocí papírové folie, ale klasickým nátěrem bílého pololesku. A proč se rozhodnout zrovna pro tento stůl? Třeba když nechcete aby vám psací stůl zabíral hodně místa v interiéru a když nepracujete, nejraději by jste ho někam schovali. Ale samozřejmě důvodů se najde víc a každý z vás může mít jiný.

Alternativní zboží

Psací stůl Ambre 379138

Psací stůl Ambre 379138

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
3 502 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu