Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Psací stůl, jak pro děti, tak dospělé

Psací stoly jsou již dnes neodmyslitelnou součástí vybavení také našich domácností. Na našem portále vám nabízíme návrhy v široké nabídce designů a dezénů. Psací stoly pro děti, najdete v kategorii dětský nábytek v sekci psací stoly, kterou ještě dělíme na psací stoly rostoucí. Pro dospělé, hledejte v kategorii kancelář v sekci PC stoly, která je rovněž rozdělena pro snadný přehled na rohové psací stoly a psací stoly z masivu. Věřte, že na našem portále nabízíme opravdu velmi praktické, mnohdy až multifunkční řešení jejich návrhů.

Nepostradatelný dětský stůl

Začíná pomalu nový školní rok a každý dobře víme, že dětské psací stoly jsou nutností pro každého školáka, školačku, studenta či studentku. Nesmí chybět v dětském pokoji ani vaší ratolesti. Pokud zařizujete nový dětský pokoj, opatřete psací stůl již v sestavě nebo samostatně. Kvalita dětského psacího stolu je pro nás na prvním místě. Dětské stoly na našem e-shopu Nábytek-Aldo.cz dodržují doporučenou výšku pro zdravý vývoj dítěte. Standardním vybavením je již pojezd na klávesnici. Materiál, ze kterého dětské psací stoly nabízíme, je buď laminátová deska, nebo masiv. Máme tedy dětské stoly z masivu i lamina od kvalitních zahraničních výrobců. Co se týče provedení, pořídit u nás můžete jak klasické varianty, tak i rostoucí psací stoly, které jsou mezi zákazníky velmi oblíbené. Výšku stolu lze přizpůsobit výšce dítěte, měnit je možné také sklon pracovní plochy. Designy jsou velmi moderní a praktické. Barvy jsou laděny do přírodních odstínů, trendové jsou v současné době zejména dětské psací stoly bílé, které samozřejmě také máme. Stačí vybrat materiál, typ, barvu a rozhodnutí je za vámi. Představíme vám, kolekci nábytku Nixon, která je sice určena pro zařízení interiéru dětského pokoje, nebo studentského pokoje, ale díky nadčasovému designu lze psací stůl, kontejner a regál využít třeba i v domácí pracovně. Sestava je velmi efektní, pro práci pohodlná. V případě potřeby lze kontejner na pojezdech umístit třeba mimo stůl, nebo volně kdekoliv v interiéru. Jednoduché a velmi praktické řešení jak pro malé děti, tak školáky či dospělé. Z kategorie rostoucích stolů, nabízíme dětský psací stůl s židlí pro kluky Baru, kde u dětského psacího stolu můžete nastavit kromě výšky pracovní plochy i její sklon. Ve spojení s nastavitelnou výškou sedáku dětské židle tak zabezpečíte vašemu dítěti maximální pohodlí. Navíc právě díky možnému nastavení vydrží sestava školákům až do střední školy. Kluci i rodiče také přivítají zvolené odstíny, transparentní bílá v kombinaci s modrou. Navíc existuje také možnost dětské sestavy pro holky, kde je spojení bílé a růžové více méně charakteristické.

 

     

 

Stoly pro dospělé

Jak jsme se již v úvodu zmínili, i zde je široký výběr psacích stolů. Když už většina z nás musí pracovat z domu i po práci, proč ne alespoň ve velmi příjemné, hřejivé atmosféře? Pro ty z vás, kteří dávají přednost přírodnímu dřevu, nabízíme rustikální psací stůl, který má díky materiálu dřeva borovice a povrchové úpravě světle hnědým voskem tu vlastnost, že prostředí vaší domácí pracovny může být velmi příjemné. Rustikální, dřevěný psací stůl Bik 02, patří k rozměrově menším, bude tedy jistě vyhovovat těm z vás, kteří nemají dostatek místa pro zařízení pracovny, či pracovního koutku. Pokud hledáte levný, ale praktický rohový psací stůl, představíme vám rohový psací stůl, který nabízí spoustu úložných a odkládacích prostorů a výrobce návrhem designu myslel opravdu na vše. Rohový stůl, když nemáte samostatnou místnost pro zařízení domácí kanceláře, vám ji svým designem plně nahradí.

 

Herní počítačový stůl Fosk     

 

Nabídka na našem e-shopu je od francouzského, španělského, dánského a německého výrobce, který vám nabízí návrhy od levných až po dražší, ve většině případů velmi moderní. Zkrátka, nabídka je opravdu velmi zajímavá.