Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Psací stůl Hangun

Výrobce: Gaut
Kód: GA00113
Velmi kvalitní psací stůl z kolekce Hangun, kterou nabízí francouzský výrobce. Vysoká kvalita stolu s certifikáty jakosti.
nedostupné
8 298 Kč

Parametry produktu

Barva: dub šedý
Výška (cm): 74 cm
Šířka (cm): 136 cm
Hloubka (cm): 60 cm
Materiál: mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Certifikovaný dětský nábytek, psací stůl Hangun

V případě, že hledáte spíše kvalitní nábytek i za vyšší ceny, psací stůl z kolekce Hangun takové vlastnosti nabízí. Kolekce Hangun přináší nejen psací stůl, ale i další díly nábytku pro sestavení kompletního dětského pokoje v netradičním a velmi oblíbeném odstínu dub šedý. Odstín, který díky novým technologiím povrchových úprav věrně imituje dřevo, konkrétně masiv dub. Psací stůl je přitom vyroben z mdf desky, navíc pro docílení nejvyšší jakosti se zakončením abs hran.

Francouzský výrobce klade velmi důraz na kvalitu. Tu dokládá nejen jakostní značkou Gami, ale také hned několika certifikáty.

 

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Doporučení před samotným pořízením psacího stolu

V první řadě chceme zdůraznit, že díky rozměrům, odstínu a designu psacího stolu, je jeho použití vhodné jak pro děti, studenty, tak dospělé. Můžete vybavit interiér dětského pokoje, nebo kanceláře. Největší pozornost hned na první pohled přitáhne bezesporu samotný odstín. Ale jaké parametry by každý stůl měl mít, aby jste s jeho vlastnostmi byli opravdu spokojeni? Uvádíme ve zkratce pár doporučení.

 

- výška psací plochy by měla být mezi 72 - 78 cm (Hangun 74 cm)
- velikost psací plochy min. 50x100 cm (Hangun 136x60 cm)
- omyvatelný povrch (když se nechtíc deska popíše, stává se)
- úložné prostory (Hangun nabízí šuplík a skříňku)
- kvalita zpracování (stůl je certifikovaný)

 

Můžeme tedy říci, že psací stůl Hangun splňuje parametry tak, aby vaše práce za ním byla maximálně pohodlná. Nezapomínejme však na jedno zlaté pravidlo. Psací stůl je tak kvalitní, jak kvalitní k němu pořídíte kancelářskou židli. Pro dospělé nabízíme široký výběr kancelářských židlí v kategorii kanceláře, pro děti doporučujeme dětské židle Pezzi s nastavitelnou výškou sedáku od německého výrobce.

 

Psací stůl Hangun v interiéru dětského pokoje

Chvíli ještě u kolekce Hangun zůstaňme. Chceme vám představit, co vše nabízí, kdyby jste se rozhodli z jejich dílů sestavit dětský, nebo studentský pokoj.

 

Pro malé interiéry - doporučujeme dětskou multifunkční postel Hangun
Pro větší interiéry, nebo studenty - návrh pokoje Hangun sestavený z dílů

 

Pokud se vám psací stůl líbí, případně také další díly z kolekce, jako prodejci nabízíme pro váš spokojený nákup také již řadu let dopravu zdarma po celé republice.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

        

Alternativní zboží

Dětský psací stůl z masivu Alex AXBU1319

Dětský psací stůl z masivu Alex AXBU1319

Předpokládané doručení k vám do 3 týdnů
10 336 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu