0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Psací stůl Dark metal pro studenty i do kanceláře

Výrobce: CL-T
Kód: CLT008-2017
10 096 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 80 cm
Šířka: 134 cm
Hloubka: 62 cm
Hmotnost: 38 kg
Počet balíků: 2 ks
Materiál: mdf deska-kov
Povrchová úprava: lakováním
Způsob dodání : v demontu
Barva: šedo-černá
Výrobce: turecký
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Psací stůl Dark, radost z vaší práce

Na psacím stole z kolekce Dark Metal je velmi praktické především jeho členění úložného a odkládacího prostoru. Nechybí ale ani celá řada dalších praktických prvků a k psacímu stolu si můžete pořídit rovněž nádstavec. Pokud máte malý interiér pro vybavení studentského pokoje, nebo kanceláře, tak nádstavec rozhodně doporučuje. Ale nádstavec je vhodný i tehdy, když máte sice velký interiér, ale máte hodně práce a vaše potřeby pro odkládací prostor jsou větší. Psací stůl je velmi nadčasový a výrobce se nejen při návrhu psacího stolu, ale i dalších dílů nábytku v kolekci Dark Metal nechal inspirovat známými značkami Guess a Armani. Celá kolekce je opravdu velmi originální. Použitými materiály pro výrobu se stala mdf deska, kov a kůže. Spojení odstínů černé a šedé v patině je velmi elegantní. 


Psací stůl, jak jsme ostatně zmínili hned v úvodu, nabízí celou řadu praktických, velmi netradičních prvků. Třeba kožená kapsa na nejrůznější dokumenty, po celé šíři stolu je rovněž úložný prostor s víkem a zajímavá je i police pod deskou stolu. Smyslem toho členění je především maximální organizace vašich pomůcek, ať už školních či pracovních. Dodání psacího stolu v dílech s nutností montáže dle návodu.


Cilek
Společnost, která ví, že každé dítě chce opravdu mít unikátní dětský pokoj a dle tohoto zjištění navrhuje také design. Dětské pokoje reflektují na potřeby dítě předškolního i školního věku, reflektují na individuální osobnost. Společnost Cilek byla založena v roce 1995 a dnes patří k předním, celosvětovým výrobcům nábytku prezentují své designy ve 66 zemích a téměř 500 kamenných prodejnách. A to znamená, že ročně je vyrobeno přes 3 milióny dětských pokojů. Společnost se soustředí na výrobu nábytku pouze pro miminka, školáky a studenty. proto dokáže nabídnout nábytek, který zcela přesně pokryje potřeby dětí. Společnost nábytek Aldo se stala partnerem a tak můžeme prezentovat tento kvalitní dětský nábytek také vám a to hned ve třech zemích, kde působíme. Česko, Slovensko a Polsko.Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Psací stůl Monaco 386449

Psací stůl Monaco 386449

Předpokládaný termín:
2-3 týdny
3 473 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.