Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 7:00 - 21:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Psací stůl Bik 04

Výrobce: MW
Kód: MW04
11 316 Kč
Dostupnost:
6 - 7 týdnů
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Výška: 78 cm
Hloubka: 60 cm
Délka: 120 cm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Barva: světle hnědá
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Kód: BIK04

Psací stůl dřevěný Bik 04

Především pro vybavení kanceláře doma, či pracovního koutu, jsou rustikální psací stoly dřevěné velmi vyhledávaným designem. Dřevo navozuje velmi příjemnou atmosféru a tak když už musíme často pracovat i z domu, alespoň v příjemném prostředí. Nabídka rustikálních psacích stolů je velmi široká a liší se mezi sebou především v množství úložných prostorů.

Výrobce klade velký důraz na kvalitu a zdravotní nezávadnost. Pro výrobu nábytku používá dřevo borovice bez kazů a řádně vysušené, s povrchovou úpravou světle hnědým voskem. Ten jako zvolená úprava, odstín, zachovává zdravotní nezávadnost dřeva. V nabídce najdete také možnost výběru psacího stolu v jiných odstínech, nebo bez úpravy, v surovém stavu.Příjemná je jistě doprava nábytku zdarma po celé republice a v případě rustikálního nábytku dodání také v dílech, jako jeden kus nábytku. Nemusíte nic skládat.


V neposlední řadě, jako jediná kategorie nabízí možné úpravy, psací stůl vám můžeme dodat vyrobený na zakázku, ve vámi zadaných rozměrech. Rovněž můžete zvolit šuplíky na opačné straně psacího stolu, zrcadlové provedení.

 

 

Jak zařídit pracovnu v domácím prostředí

Pokud patříte mezi šťastlivce, kteří disponují samostatnou místností pro vybavení kanceláře, pak je její zařízení velmi jednoduché. Pokud je ale vaše pracovna, či spíše v daném případě pracovní kout součástí jiné místnosti, je třeba dbát některých pravidel. Pracovní kout by měl designem navazovat na daný interiér a neměl by být součástí ložnice. Nejvíce využíváme řešení pracovního koutu v obývacím pokoji.

 

Pokud patříte mezi milovníky rustikálního nábytku, vybavení interiéru obývacího pokoje společně s pracovnou bude velmi jednoduché. V naší nabídce najdete řadu dalších dílů, které mohou na rustikální psací stůl navazovat. A pokud máte k dispozici místnost pro vybavení kanceláře samostatně, i tu lze vybavit kompletně v rustikálním stylu.

 

- rustikální regály, vitríny
- rustikální komody
- rustikální skříně
- rustikální židle
- rustikální pracovna sestava

 

V nabídce rustikálního nábytku můžete vybírat také u odstínů bílá patina, nebo patina venge. A jak jsme již zmínili, pokud chcete svůj vlastní specifický odstín, můžeme vám nábytek dodat v surovém stavu.

 

Upozornění: v případě bílého odstínu se cena navyšuje o 10%.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Psací stůl Bik 01

Psací stůl Bik 01

Dostupnost:
6 - 7 týdnů
8 673 Kč
Pracovna rustikál 03

Pracovna rustikál 03

Dostupnost:
6 - 7 týdnů
od 3 266 Kč
Psací stůl Bik 02

Psací stůl Bik 02

Dostupnost:
6 - 7 týdnů
9 012 Kč

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.