Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Psací stůl Bik 03

Kód: MW03
Psací stůl z kategorie rustikální nábytek. Materiálem pro výrobu psacího stolu je borovice, povrchová úprava světle hnědým voskem.
nedostupné
10 774 Kč

Parametry produktu

Výška (cm): 78 cm
Hloubka (cm): 60 cm
Délka (cm): 150 cm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Barva: světle hnědá
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Kód: BIK03

Dřevěný psací stůl Bik 03

Nabídka rustikálních psacích stolů vyrobených z dřeva borovice s úpravou světle hnědým voskem je široká. Psací stůl, který je však představujeme nyní patří k těm, který nabízí jedny z největších úložných prostorů a to po obou stranách stolu. Navíc s malým šuplíkem pod pracovní deskou jako praktické doplnění. Nebudeme skrývat, že právě tento psací stůl se stal nejprodávanějším. Rustikální stoly navíc mají jednu příjemnou vlastnost. Když už jsme nuceni pracovat z domu, či nosit si nedodělanou práci domů (což v dnešní náročné době není nic překvapujícího), pojďme si alespoň pracovní prostředí doma zútulnit. Jak? Hřejivou a relaxační atmosférou dřevěného nábytku.

Výrobce klade velký důraz na kvalitu a zdravotní nezávadnost. Pro výrobu nábytku používá dřevo borovice bez kazů a řádně vysušené, s povrchovou úpravou světle hnědým voskem. Ten jako zvolená úprava, odstín, zachovává zdravotní nezávadnost dřeva. V nabídce najdete také možnost výběru psacího stolu v jiných odstínech, nebo bez úpravy, v surovém stavu.

 

Příjemná je jistě doprava nábytku zdarma po celé republice a v případě rustikálního nábytku dodání také v dílech, jako jeden kus nábytku. Nemusíte nic skládat.


V neposlední řadě, jako jediná kategorie nabízí možné úpravy, psací stůl vám můžeme dodat vyrobený na zakázku, ve vámi zadaných rozměrech. Rovněž můžete zvolit šuplíky na opačné straně psacího stolu, zrcadlové provedení.

 

 

Zařizujeme pracovnu v rustikálním designu

Díky široké nabídce dalších samostatných dílů si můžete sestavit pracovnu jako celek. Vše ze dřeva borovice v rustikálním designu. Pro inspiraci uvádíme několik příkladů, jak může pracovna vypadat a z čeho můžete vybírat. Ukázka je samozřejmě zlomkem z toho, co u nás můžete najít.- rustikální pracovna v sestavě
- rustikální komody
- rustikální vitríny a regály
- rustikální skříně

Rustikální nábytek patří na našem portále k velmi oblíbené kategorii. Nezapomínejte, že borovice není jediným výrobním materiálem v naší nabídce. Představujeme také rustikální nábytek dánského výrobce, který používá dřevo mahagon, nebo rustikální nábytek francouzského výrobce, který používá mdf desku. A těch tvarů a odstínů.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu