Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 7:00 - 21:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Psací stůl Bik 02

Výrobce: MW
Kód: MW02
9 012 Kč
Dostupnost:
6 - 7 týdnů
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Výška: 78 cm
Hloubka: 60 cm
Délka: 103 cm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Barva: světle hnědá
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Kód: BIK02

Rustikální, dřevěný psací stůl Bik 02

Rozměrově patří psací stůl k menším, bude tedy jistě vyhovovat těm z vás, kteří nemají dostatek místa pro zařízení pracovny, či pracovního koutku. Rustikální psací stůl má díky materiálu dřeva borovice a povrchové úpravě světle hnědým voskem tu vlastnost, že prostředí vaší domácí pracovny může být velmi příjemné. Když už většina z nás musí pracovat z domu i po práci, proč ne alespoň ve velmi příjemné, hřejivé atmosféře?

Výrobce klade velký důraz na kvalitu a zdravotní nezávadnost. Pro výrobu nábytku používá dřevo borovice bez kazů a řádně vysušené, s povrchovou úpravou světle hnědým voskem. Ten jako zvolená úprava, odstín, zachovává zdravotní nezávadnost dřeva. V nabídce najdete také možnost výběru psacího stolu v jiných odstínech, nebo bez úpravy, v surovém stavu.Příjemná je jistě doprava nábytku zdarma po celé republice a v případě rustikálního nábytku dodání také v dílech, jako jeden kus nábytku. Nemusíte nic skládat.

 

V neposlední řadě, jako jediná kategorie nabízí možné úpravy, psací stůl vám můžeme dodat vyrobený na zakázku, ve vámi zadaných rozměrech. Rovněž můžete zvolit šuplíky na opačné straně psacího stolu, zrcadlové provedení.

 

Rustikální pracovny ze dřeva, to interiér pro relax

Díky široké nabídce dalších samostatných dílů si můžete sestavit pracovnu jako celek. Vše ze dřeva borovice v rustikálním designu. Uvádíme několik příkladů, jak může pracovna vypadat a z čeho můžete vybírat. Ukázka je samozřejmě zlomkem z toho, co u nás můžete najít.- rustikální pracovna v sestavě
- rustikální komody
- rustikální vitríny a regály
- rustikální skříněRustikální nábytek patří na našem portále k velmi oblíbené kategorii. Nezapomínejte, že borovice není jediným výrobním materiálem v naší nabídce. Představujeme také rustikální nábytek dánského výrobce, který používá dřevo mahagon, nebo rustikální nábytek francouzského výrobce, který používá mdf desku. A těch tvarů a odstínů.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Psací stůl Bik 01

Psací stůl Bik 01

Dostupnost:
6 - 7 týdnů
8 673 Kč
Pracovna rustikál 03

Pracovna rustikál 03

Dostupnost:
6 - 7 týdnů
od 3 266 Kč
Psací stůl Bik 04

Psací stůl Bik 04

Dostupnost:
6 - 7 týdnů
11 316 Kč

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.