Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Psací stůl Bik 01

Kód: MW01
Dřevěný psací stůl má své kouzlo, především pak pro vybavení v domácnosti. Hřejivá atmosféra dřeva borovice. Odstín světle hnědý vosk.
nedostupné
8 673 Kč

Parametry produktu

Výška (cm): 78 cm
Hloubka (cm): 60 cm
Délka (cm): 100 cm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Barva: světle hnědá
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Kód: BIK01

Psací stůl dřevěný Bik 01

Do kategorie rustikálního nábytku již neodmyslitelně patří také psací stoly. Nabídka je široká a vybrat si můžete také z nejrůznějších rozměrů, či samotného provedení, především pak s ohledem na možnosti úložného prostoru. Dřevěné psací stoly jsou právě v rustikálním designu a díky materiálu dřeva borovice pro vybavení domácnosti velmi oblíbené. Dřevo a jen dřevo umí vykouzlit příjemnou, hřejivou atmosféru. A tak když už jsme nuceni v dnešní uspěchané době pracovat z domu, tak alespoň v příjemné prostředí.

Výrobce klade velký důraz na kvalitu a zdravotní nezávadnost. Pro výrobu nábytku používá dřevo borovice bez kazů a řádně vysušené, s povrchovou úpravou světle hnědým voskem. Ten jako zvolená úprava, odstín, zachovává zdravotní nezávadnost dřeva. V nabídce najdete také možnost výběru psacího stolu v jiných odstínech, nebo bez úpravy, v surovém stavu.

 

Příjemná je jistě doprava nábytku zdarma po celé republice a v případě rustikálního nábytku dodání také v dílech, jako jeden kus nábytku.

Nemusíte nic skládat. V neposlední řadě, jako jediná kategorie nabízí možné úpravy, psací stůl vám můžeme dodat vyrobený na zakázku, ve vámi zadaných rozměrech.

 

 

Upozornění: v případě bílá a venge patina se cena navyšuje o 10%.


 

Rustikální pracovna v sestavě

Díky široké nabídce dalších samostatných dílů si můžete sestavit pracovnu jako celek. Vše ze dřeva borovice v rustikálním designu. Pro inspiraci uvádíme několik příkladů, jak může pracovna vypadat a z čeho můžete vybírat. Ukázka je samozřejmě zlomkem z toho, co u nás můžete najít.

 

- rustikální pracovna v sestavě
- rustikální komody
- rustikální vitríny a regály
- rustikální skříně

 

Rustikální nábytek patří na našem portále k velmi oblíbené kategorii. Nezapomínejte, že borovice není jediným výrobním materiálem v naší nabídce. Představujeme také rustikální nábytek dánského výrobce, který používá dřevo mahagon, nebo rustikální nábytek francouzského výrobce, který používá mdf desku. A těch tvarů a odstínů.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu