Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Psací stoly z voštiny

S počítačem tráví vaše děti hodně času. Dělají úkoly, hledají informace na internetu, když mají myšlenku, „hodí ji do stroje“. V dětském pokoji bychom ale měli umístění počítače a jeho příslušenství věnovat pozornost také z pohledu ergonomického. Některé zásady však neplatí pouze pro počítačový koutek. V dnešním článku si představíme psací stoly pro děti od francouzského a německého výrobce a nejen z voštiny. Nabídka psacích stolů do dětského pokoje na nábytku Aldo je z řady dalších materiálů jako je masiv, lamino, nebo mdf deska, které si dnes představíme.

 

     

 

Správný výběr

Čím je dítě starší, tím více času tráví u psacího stolu. Proto je nezbytné přizpůsobit pracovní plochu jeho požadavkům. Výšku stolu volíme tak, aby lokty spočívaly v pravém úhlu na pracovní desce. Velikost pracovní plochy se liší podle věku dětí a jejich nároků. Zatímco předškoláci si vystačí s rozměry 75 x 100 centimetrů, pro starší děti se doporučuje délka stolu nejméně 140 cm. Například teenageři budou vyžadovat místo pro PC sestavu. K tomu to účelu jsou určeny kvalitní PC stoly, které mají dostatek pracovní plochy a hlavně vyvýšený pult pro monitor tak, aby byla obrazovka v úrovni očí.

 

    

 

Sestavy dle vašich představ

Psací stoly, které vám dnes představujeme jsou vhodné pro vybavení interiéru dětského pokoje. Vysoká kvalita je zaručena nejen materiály, ale i precizní výrobou. Návrhy sestav psacích stolů a kontejneru s šuplíky na kolečkách, jsou velmi praktické. Pokud děti potřebují více prostoru na nohy pod deskou stolu, jednoduše si samy kontejner přemístí. Je opravdu jen na vás, jaké možnosti vám interiér dětského pokoje nabízí. V nabídce na Nábytku Aldo, jsou psací stoly jednoduché, rohové, ale právě i sestavy, které si vy sami navrhnete. Již zmíněný materiál, kterým je voština, zaručuje vysokou kvalitu a příjemný design v barvě akácie se v dětském pokoji bude dobře vyjímat.

 

     

 

Kontejnery

Dítě by mělo mít k dispozici co nejvíce úložných prostor. Nejlepším řešením jsou kontejnery, kam se jednoduše uskladní všechny věci školáka. Pro děti můžeme pořídit úložné kontejnery, do kterých se dítě rychle naučí uklízet své školní potřeby. Mysleme také na volné prostory v okolí psacího stolu, zejména školáci potřebují nemalé místo pro uložení svých psacích potřeb, učebnic ale i CD a DVD. Díky dostatečnému prostoru, kam se schovají všechny dětské školní potřeby, bude dětský pokoj vypadat útulně a uklizeně.