Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Psací stoly velkých rozměrů

V posledních několika dnech jsme vám představili několik psacích stolů, které svůj design soustředí především na velkou pracovní plochu a prostor pod pracovní deskou je volný. Tedy bez skříněk a šuplíků. Takový psací stůl využijí zejména lidé, kteří na stole potřebují spousty prostoru, nebo ti z vás, jejichž prací je rýsování, či nejrůznější návrhy. Psací stoly jsou za velmi dostupnou cenu a to díky jednoduchému designu, který vesměs na naše stránky přináší německý a francouzský výrobce.

Psací stůl pro náročné

Velká pracovní deska je tedy potřebná při náročné práci. Ale takový psací stůl využijí také ti z vás, kteří nemají rádi stísněný prostor pod pracovní deskou. Když se nemůžete pohodlně usadit a z jedné strany máte skříňku a z druhé šuplíky. prostor na nohy se tak velmi zmenší. Tedy i ti z vás, kteří mají rádi prostor, dají takovým psacím stolům přednost. Psací stoly s velkou pracovní deskou jsou vyrobeny z laminátu, nebo mdf desky umístěné na kovové konstrukci. Nabízí tedy rovněž dlouhou životnost a snadnou údržbu.

 

    Kolekce nábytku Start Up

 

Nabídka psací stolů je na našem portále www.nabytek-aldo.cz rozdělena do tří kategorií. Psací stoly, psací stoly rohové a psací stoly herní, počítačové, které se začaly těšit velké oblibě. Každý si může vybrat z nejrozmanitějších designů a barev, stejně jako velikosti a členění. Zajímavá je také nabídka dětských psacích stolů v pestrých barvách, kterou však uvádíme v kategorii dětský nábytek. Všechny stoly však jeden rozměr přeci jen mají shodný a to výška psacího stolu, která by měla být pro obě kategorie od 72 do 75 cm. Tak, jak je doporučováno odborníky pro zdravé držení těla.

 

    

 

A k psacímu stolu patří samozřejmě také kancelářská židle. Nabídka je uzpůsobená jak pro děti, tak pro dospělé. Židle pro kancelář a dětský pokoj představujeme od společnosti Uniq a patří k velmi kvalitním. Ale o židlích zase někdy příště. Věříme, že nábytek potřebný k vaši práci, nebo dětem k učení vás příjemně osloví.