Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Psací stoly od Aldo, zdravé sezení pro vás

Na nábytku Aldo neprodáváme jen "hezký" design, ale také velmi funkční, takový, který vám maximálně bude vyhovovat po všech stránkách. A dnes se zaměříme na psací stoly, dětské psací stoly, ale také nejrůznější stolky a stolečky a nebudou chybět ani židle a dětské židličky. Zamysleli jste se někdy nad tím, co vlastně od psacího stolu očekáváte? Jaký by vlastně měl být především? Pořizujete opravdu psací stůl k práci či jen jako doplnění daného interiéru? Psací stůl je třeba umět vybrat a především pak pro děti. Ty především, protože stále rostou a vyvíjí se, musí dodržovat zdravé držení těla. Dnešní článek bude především o tom, aby psací stůl, který si u nás zakoupíte, byl vám či vašim dětem opravdu prospěšný.

Stále ještě mnozí neví, jak správně vybrat dětský psací stůl

Takže vlastně jak vybrat psací stůl pro dítě, které se poprvé chystá do školy? Především nehledejte psací stůl na poslední chvíli, ale s dostatečným časovým předstihem. I dítě, které chodí stále do školky může psací stůl využít ke kreslení, či modelování a tím lépe se vlastně pomalu učí nějakou tu dobu u psacího stolu vydržet. A mnozí rodiče už ví, že i udržení dítěte v sedě alespoň na hodinu je někdy problém. Čím dříve budete dítě na sezení v lavici připravovat, tím lépe a usnadníte mu tak vstup do školy. Takže pokud chceme správně vybrat psací stůl pro školáka, musíme na to mít dostatek času. A co dnešní trh nabízí?

Dětské psací stoly jsou můžeme říci takzvaně všeho chuť. My se ale dnes zaměříme na psací stoly, které dle nás, jsou opravdu pro školáky nejlepší. Jsou to psací stoly německého výrobce, který nabízí především funkční stůl. U takového stolu můžete nastavit nejen výšku psací desky, ale také její sklon. A to je pro malé školáky důležitější, než řada úložných prostorů ve stole. Naopak, nám se líbí nápad, kdy šuplíky nejsou součástí stolu a lze si je variabilně z kterékoliv strany k psacímu stolu dle aktuální potřeby přisunout. Tím výrobce chtěl docílit dalšího důležitého prcku, aby mělo dítě pod deskou stolu dostatek volného prostoru. Díky možnému nastavení výšky psacího stolu můžete vše přizpůsobit také výšce dítěte a samozřejmě postupem času vždy výšky měnit. K takovému stolu pak jen potřebujete dětskou židli, která umožňuje rovněž nastavitelnou výšku sedáku a máte velmi praktickou, funkční sestavu rostoucího dětského nábytku. A určitě vás bude zajímat, jak taková sestava může vypadat. Dle našeho názoru velmi hezky.

 

    

 

Uvedli jsme pouze dva příklady, jak může základní vybavení dětského pokoje pro školáka vypadat. nabídka je samozřejmě daleko větší a vy můžete pro své ratolesti vybírat z široké nabídky odstínů. Neméně důležité je také "posezení" pro nejmenší děti, které se necítí příliš pohodlně při jakékoliv činnosti na "dospěláckém" nábytku. Místo velkého psacího stolu a velké kancelářské židle je lépe pořídit kvalitní dětský nábytek, jehož nabídka především pro menší děti má na našem portále již své místo. jen ve zkratce malá ukázka z oblíbených kolekcí.

Psací stoly pro dospělé

Myslíme si, že zde se vyplatí vybírat především z nabídky francouzského výrobce. O psacích stolech pro ty z vás, kteří pracují z domu a potřebují opravdu velmi kvalitní stůl a židli jsme toho napsali hodně. Ale dnes bychom vám rádi představili psací stoly, které sice v domácnosti potřebujete, ale jen k občasné práci, ne tedy po celý den. A také vám chceme ukázat velmi "chytré" designy psacích stolů do malých interiérů.

 

     Psací stůl Rox white

 

Rohové varianty psacích stolů vždy patřila pro malé interiéry k velmi oblíbeným řešením. Rohový stůl dokáže ušetřit velkou část z prostoru v dané místnosti a naopak nabídnout velkou psací plochu a úložné prostory. Francouzský výrobce navíc přináší psací stoly v příjemném, moderním, ale i stylovém designu, určitě si tak vybere každý.

 

                                                   Psací stůl Rox grafir

 

Psací stoly se staly nedílnou součástí vybavení snad každé domácnosti. Pravdou je či můžeme určitě říci, že potřeba pořízení psacího stolu neustále stoupá. Zcela normální je, když jsou v domácnosti i tři, nebo dokonce čtyři psací stoly. Záleží samozřejmě i na počtu dětí a vytíženosti rodičů, zda si každý z nich nosí práci domů a potřebuje tak každý z nich vlastní pracovní koutek. A stejnou měrou, jak roste poptávka po psacích stolech, naštěstí roste i jejich nabídka. Nábytek Aldo je toho důkazem.