Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Psací stoly, které vás zaujmou

Na našich stránkách najdete nepřeberné množství designů psacích stolů. Liší se nejen designem, ale samozřejmě odstíny a také použitým materiálem při výrobě. Psací stoly také představujeme od nejrůznějších výrobců. Nejzajímavější nabídku však přináší náš německý a francouzský partner a v dnešním povídání vám chceme představit některé ze stolů, které stojí za pozornost.

Psací stoly do malých interiérů

Pokud nemáte možnost si zařídit domácí kancelář jako samostatnou místnost, nejčastějším řešením bývá umístění psacího stolu do obývacího pokoje. V takovém případě, pokud patříte mezi ty, kteří často pracují doma, měl by psací stůl nabízet nejen velkou pracovní plochu, ale také spousty úložných prostorů. Řešením mohou být rohové psací stoly, nebo psací stoly s funkčními regály, které jsou jeho součástí.

 

Psací stůl Rox white    Psací stůl Seven

 

Jak můžete vidět na naší ilustrační fotografii psacího stolu, rohovým řešením ušetříte mnoho místa v interiéru a naopak získáte velkou pracovní plochu se spoustou úložných a odkládacích prostorů. Výrobce také zvolil velmi oblíbenou kombinaci odstínů, spojení bílé s černou. Mimochodem, spojení, které je na našich stránkách velmi oblíbené nejen pro psací stoly. Materiálem  je klasická laminátová deska, která je velmi vhodná pro výrobu stolu, jelikož není náročná na údržbu.

 

Moderní psací stoly

V nabídce moderních psacích stolů najdete v převážné většině stoly vyrobené z kovu a skla. Tradiční materiály, které se snad nejvíce pro moderní designy používají. Sklo a kov v chromované úpravě samy o sobě vytvářejí moderní styl. Nevýhodou moderních designů je vyšší cena pro jejich detailní propracovanost a náročnou výrobu. Často je také jako povrchové úpravy použito vysokého lesku, jehož výroba je rovněž finančně velmi náročná. Pro dodržení kvality je pak ve většině případů použito tvrzené sklo s tloušťkou až 10 mm, aby nedošlo k prasknutí, nebo poškození pracovní plochy.

 

Psací stůl Gaming    Psací stůl s regálem Shadow

 

 

Moderní psací stoly pro děti

Rovněž psací stoly určené pro školáky a studenty zaznamenaly velkou změnu v designu a to je velmi dobře. Výrobci v dnešní době nabízejí také dětem větší pracovní plochu, či nastavitelnou výšku a sklon pracovní plochy. Výběr je rovněž velmi široký a v naší nabídce najdete snad všechny dostupné odstíny.

 

Psací stůl Infine    Psací stůl Fosk

 

Pro výrobu dětských psacích stolů je vždy použito lamina, mdf desky, nebo masivu. Zela jistě nikdy ne kovu a skla, které se pro vybavení dětského pokoje nehodí hned z několika důvodů. Také nabídka odstínů určená dětem je bezesporu větší a nápaditější. Vybrat si můžete také ze spektra pastelových barev od růžové, zelené až po modrou.

Praktické na našich stránkách je také to, že ke každému psacímu stolu si můžete vhodně vybrat další komponenty nábytku. Pro děti celé zařízení dětského pokoje a pro dospělé třeba do kanceláře komody, skříně, nebo police. A samozřejmě k dětským i "dospěláckým" psacím stolům, nabízíme vhodné kancelářské židle.