Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Psací stoly - každý si vybere

Nabídka psacích stolů na našem portále, byla letos rozšířena o velmi zajímavé, netradiční, ale také praktické designy, našeho francouzského partnera. Rozšířili jsme nabídku ve dvou kategoriích, psací stoly do pracovny, tedy pro dospělé a psací stoly dětské. Nové designy přinášejí spousty změn a v letošním roce to je především umístění nadstavců nad psací stůl. Ale nejen to, co vše nového v kategorii psacích stolů najdete, se dozvíte v dnešním článku.

Dětské psací stoly - zcela nový design

Na naši fotografii můžete vidět, že stoly, především pak pro děti, již opravdu nejsou tím, čím bývaly. Spousty odkládacích polic, úložných prostorů a pro malé slečny nadstavec v podobě toaletky, což okouzlí jistě i jejich maminky. Dalším velmi častým a na českém trhu ještě netradičním doplňkem psacích stolů je led osvětlení. Především pak u stolků pro malé slečny, kde je například umístěno zrcadlo. Oživily a změnily se také odstíny, dnes opravdu na našich stránkách najdete psací stůl do dětského pokoje v nejrůznějších barvách. Psací stoly pro děti nabízejí již dostatek prostoru na pracovní desce, není třeba ničím doplňovat. Velkým pomocníkem jsou právě již zmiňované nadstavce, které v klasické podobě šetří spousty místa na pracovní ploše. A velké oblibě se těší také herní psací stoly pro kluky.

Psací stůl Biotiful     Psací stůl Gaming

 

Psací stoly - vybavení kanceláře

Samozřejmě, že především v kanceláři, či domácí pracovně je psací stůl velmi důležitým, zásadním prvkem. Psací stoly pro "dospělé" u nás najdete jak pro vybavení velkých, tak malých interiérů. I zde se těší velké oblibě především psací stoly s nadstavci, které ušetří spousty místa na pracovní ploše stolu, ale také v interiéru jako takovém, jelikož díky nadstavci třeba nemusíte pořídit komodu s šuplíky. A ruku na srdce. Kolik z nás má možnost zařízení velké pracovny a už vůbec ne doma. Doma se spíše přikláníme k variantě pracovního koutu, než samostatné místnosti. Proto je výběr, správná volba psacího stolu velmi důležitá, především také proto, že mnohdy stůl používají střídavě oba partneři, někdy dokonce i děti. Naštěstí dnešní nabídka psacích stolů je velmi široká.

 

Psací stůl Rox white    Psací stůl Seven

 

Psací stoly, které mají šarm, trendy industriální design

 

     

 

Pro náročného zákazníka, či milovníka rustikálního nábytku jsme připravili rovněž pro kategorii psacích stolů několik možností. A nejen to. Na našich stránkách si můžete sestavit výběrem ze samostatných dílů kompletní pracovnu. Chce to jen trochu více inspirace.