Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Pro milovníky elegance a luxusu, bílý rustikální nábytek

Pokud patříte mezi ty, kteří příliš neholdují modernímu umění a modernímu bydlení, naše dnešní téma vás může určitě oslovit. Dnes se budeme věnovat velmi elegantnímu, stylovému nábytku ze dřeva mahagon od dánského výrobce značky Nova Solo. Značkový nábytek jako záruka kvalita a spokojenosti nákupu. Vyšší cena je dána nejen ruční výrobou, ale také samotným materiálem. Dřevo mahagon ale nabízí tu nejvyšší možnou kvalitu danou jeho vysokým stupněm tvrdosti. Rustikální nábytek v bílém odstínu ze dřeva mahagon budete mít opravdu na několik desítek let a originální "kousky" lze dědit z generace na generaci. Pojďme si nyní nabídku dánského výrobce projít a zároveň představit to, co v naší nabídce najdete.

Bílý rustikální nábytek do ložnice

Rustikální nábytek v bílém odstínu nejčastěji najdeme právě v ložnicích. Bílý odstín jako takový působí velmi čistě, snad právě proto se tak často stává vybavením těchto interiérů. Také jen rustikální nábytek dokáže vykouzlit v ložnici velmi stylovou, originální atmosféru. Design dánského výrobce k tomu nemalou měrou přispívá, co můžete posoudit na našich ilustračních fotografiích.

 

   

 

Výrobce ne náhodně zvolil odstín trendy sněhově bílou barvu. Bílý odstín ve spojení s rustikálním designem to je elegance, kterou oceníte. Rustikální manželská postel v ceně včetně roštu, který je rovněž z masivního dřeva. V nabídce si můžete vybrat také rozměry postele o šíři 90 a 180 cm. Postel je díky kvalitnímu dřevu velmi stabilní a proto může nabídnout dostatečnou nosnost 140 kg pro jednu osobu.

Dánský výrobce značkového nábytku Nova Solo klade logicky velký důraz na kvalitu. Značka musí reprezentovat a vždy nabídnout stejnou kvalitu, odstín a zpracování. Také proto používá pro výrobu nábytku dřevo mahagon s vysokým stupněm tvrdosti. Kvalita je dána ale také způsobem zpracování. A na našem portále Nábytek Aldo záruka na dánský rustikální nábytek až 4 roky.

 

     

 

Bílý rustikální nábytek do dětského pokoje?

Proč ne. A možná budete překvapeni, jak příjemně bílý odstín a rustikální design může v dětském pokoji vypadat. Stejnou postel, kterou jsme vám představili v návrhu ložnice, můžete pořídit také v rozměru pro matraci 90x200 cm. Dětský pokoj bude mít styl a nic nebrání tomu, aby vaše dítě tento nábytek využívalo až do dospělosti. Kvalita daných dílů nábytku vám také dovolí, aby jste nábytek bez sebemenší známky poničení užívali dál, až vaše dítě rodné hnízdo opustí. Nebo může rustikální nábytek posloužit vašemu dítěti v jeho novém, vlastním domově, jako dobrý počátek do zařizování.

 

  

Bílý rustikální nábytek je vhodnou variantou vybavení dětského pokoje pro holky i pro kluky

 

Na ilustračních fotografiích vám jedno z mnoha řešení dětského pokoje v rustikálním designu představujeme. Pokud si vyberte právě tento dětský pokoj, jistě také proto, že patří do kategorie ekologického nábytku. Přírodní materiály, kterým dřevo mahagon bezesporu je, mají ty nejlepší vlastnosti pro zachování zdravotně nezávadného interiéru, což je to nejlepší, co můžete dítěti pro jeho zdravý vývoj zabezpečit. Zdravotní nezávadnost dřeva nenarušuje ani povrchová úprava v bílém odstínu, která je provedena vodou ředitelným nátěrem.

O nezávadnosti dětského nábytku víme a tak si stačí už jen vybrat z široké nabídky dílů nábytku, které do dětského pokoje patří, či by se vám hodily. Všechny lze pořídit samostatně a při změně dekorací, třeba povlečení, lze tento nábytek využít také pro zařízení interiéru chlapce. Věříme, že vás nabídka rustikálního nábytku dánského výrobce zaujala jak kvalitou, tak designem.