Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Připravte s nábytkem Aldo dětský pokoj pro další školní rok

Jako každým rokem, tak i letos přicházíme v měsíci srpnu s nabídkou dětských pokojů pro nadcházející školní rok. Návrh interiéru dětského pokoje, který dětem či jednomu dítěti nabídne vše potřebné. Místo na spaní, místo na učení a přípravu do školy a musí zůstat i nějaké to volné místo na hraní. Letošní nabídka je velmi unikátní, protože je sestavena z nejprodávanějších kousků nábytku španělského výrobce. Moderní design, který je maximálně ohleduplný nejen k bezpečí vašich dětí, ale také prostoru. Patrové postele, které ušetří spousty místa dětem na hraní, nádherné odstíny, skryté úložné prostory třeba v podobě šatní skříně u patrové postele a další a další velmi praktické prvky, které v žádném z návrhů nechybí. A proč vybírat právě z těchto návrhů? Protože v každém dětském pokoji získáte jako bonus něco zdarma. Dětský pokoj s psacím stolem zdarma, nebo dětský pokoj s moderní komodou zdarma či v neposlední řadě dětský pokoj s policemi pro zavěšení na zeď zdarma. Naši nabídku vám v dnešním našem povídání rádi představíme.

 

Dětský pokoj pro dvě děti

Našim prvním návrhem je moderní dětský pokoj pro dvě děti v bílo přírodním provedení, spojení odstínů vhodné pro holky i pro kluky. Návrh dětského pokoje v minimalistickém designu, který je ideálním řešením pro opravdu malý interiér, třeba panelákového typu. ideální pro rodiče, kteří nechtějí z různých důvodů pořídit patrovou postel.

 

                                Dětský pokoj pro dvě děti cascina, bílá - kolekce s nabídkou dílů

 

Dětská postel s přistýlkou, multifunkční využití

 • máte jedno dítě, ale někdy potřebujete další lůžko pro přespání 

 • vaše holčičky odmítají spát na patrové posteli, každá chce mít samostatné lůžko

 • když jsou vaše holčičky v dospívajícím věku, patrová postel již není vhodná

 • dětská postel a přistýlka nabízí rozměr místa na spaní 90x190 cm, 90x195 cm

 • nosnost obou lůžek je 90 kg, celková nosnost 180 kg

 • v ceně dětské postele dva šuplíky a také dva rošty v kovovém rámu

 • přistýlka může být umístěna kdekoliv v dětském pokoji

 • dětská postel je velmi kvalitní, tloušťka desky pro konstrukci až 25 mm

 • povrchová úprava dýhou, vysoká mechanická odolnost

 • díky vysoké kvalitě snadná montáž

 • možnost pořízení dalších dílů nábytku v identickém odstínu

 

                                            Dětská postel s přistýlkou a šuplíky Bo12 - bílá

 

Další návrh sestavy dětského pokoje pro vaše dvě děti, který jsme připravili jako limitovanou edici s psacím stolem zdarma. V ceně sestavy dále máte k dispozici a pořídíte patrovou postel s šatní skříní a šuplíky, komodu a praktický kontejner na pojezdech umístěný pod psacím stolek, který lze však umístit kdekoliv v dětském pokoji. Nádherný, moderní design najdete pouze na nábytku Aldo v exluzivnim zastoupení pro českou republiku i Slovenskou republiku.

Z nabídky akčních, ucelených návrhů dětských pokojů je to již druhý návrh s využitím odstínu grafit. Ten se stal v posledních dvou letech nejžádanější. Když jsou děti větší, pokoj je stále díky odstínům elegantní. když jsou malé, naopak dětský pokoj můžete doplnit dětskými dekoracemi. V neposlední řadě odstíny jako je bílá, grafit, nebo šedý dub, jsou odstíny vhodné pro holky i kluky a tak lze zařídit jeden pokoj pro sourozence v neutrálních odstínech. Takovým návrhem je i další dětský pokoj, kde španělský výrobce místo odstínu grafit použil příjemný, zelený odstín.

 

Dětský pokoj pro dvě děti, vše v jednotném designu

Posledním "akčním" návrhem dětského pokoje, kde jako bonus získáte zdarma vysokou komodu, je sestava s patrovou postelí v krásném, elegantním spojení odstínů. Opět byl hlavním cílem designérů uspořit v interiéru, daném pokoji, co nejvíce místa na hraní. Také je design zaměřen na to, aby byl interiér vzdušný, příjemný. Nejvíce místa ušetříte díky umístění šatní skříně v patrové posteli. Nábytek španělského výrobce je velmi kvalitní, tloušťka desky je 22 mm a povrchová úprava je poctivou dýhou, ne papírovou fólií.

 

                                                    Dětský pokoj pro tři děti - kolekce Bo7 cascina, smoky blue

 

V ceně sestavy dětského pokoje pořídíte tyto díly:

 • patrová postel pro matrace 90x190 cm, možnost zrcadlového sestavení

 • nosnost každého lůžka 120 kg, prostor mezi lůžky 76 cm

 • výška 150 cm, hloubka 110 cm, délka 285 cm

 • doporučujeme matrace Aldo s výškou 15 cm

 • šatní skříň s policemi i šatní tyčí po celé hloubce postele

 • k dispozici dva šuplíky, rozměr šuplíku šířka 62 cm, hloubka 59 cm a výška 20 cm

 • police na zavěšení v zeleném odstínu, výška 48 cm, šířka 98 cm, hloubka 24 cm

 • vysoká komoda s šuplíky v ceně sestavy

 

Myslíme si, že nabídka akčních dětských pokojů je v letošním roce opravdu velmi zajímavá a je z čeho vybírat. Dbali jsme na to, aby byla sestavena z těch nejoblíbenějších kusů nábytku a měli jste na výběr také několik možností. V ceně každé sestavy je malý bonus zdarma, ať už v podobě komody, psacího stolu či dvou polic s možným zavěšením na stěnu. A pokud vám v návrhu dětského pokoje přeci jen bude něco chybět, další díly nábytku jsou vám k dispozici napříč našimi stránkami. Přejeme vám ať vyberete dobře, děti jsou spokojené a ať je vstup vašich dětí do dalšího školního roku šťastný.