Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Předsíňové stěny od Alda

Předsíň je první místo ve vaší domácnosti, kterou vidí návštěvy, hosté. Měla by proto být útulná a příjemná. Starý botník nebo věšák či celá předsíňová stěna zaházená kabáty rozhodně není to pravé. Zařiďte si předsíň moderně. Stačí jen málo, pořídit si předsíňovou stěnu od Nábytku Aldo.

Zaručená kvalita

Nábytek Aldo, pro své zákazníky připravil široký výběr předsíňových stěn i jiných doplňků, které jsou speciálně určené pro vybavení předsíní. S Nábytkem Aldo, se rozhodně nemusíte bát. Všechny výrobky pocházejí od prověřených výrobců, jsou zaručeně kvalitní. Liší se od sebe velikostí, možností úložného prostoru a barvou. Při jejich výběru si dejte pozor zejména na rozměry. Vaši předsíň si nejdříve raději změřte a poté vybírejte.

 

Předsíňová stěna Ghost    

 

Předsíňová sestava, je zcela jistě předsíňová sestava prezentující moderní, minimalistický design bez zbytečností. Francouzský výrobce klade důraz na jednoduchost, aby byla zachována cenová dostupnost širokému spektru zákazníků. Předsíň nabízí kvalitní provedení také díky použitému materiálu laminátu, která je kvalitnější z Francie. Do sestavy na fotografii patří věšáková stěna, zrcadlo a komoda, která může sloužit třeba jako botník.

 

                               Předsíňová sestava Nestor

 

Jednoduché řešení předsíně399180 především pro malé interiéry, například v panelákovém bytě. Francouzský výrobce vždy dbá na design při zachování cenové dostupnosti a také se mu to daří. Nejen jeho předsíně patří k nejoblíbenějším. Materiálem je rovněž laminát ve spojení světlého ořechu s bílým pololeskem je zase velmi trendy. Celkový ráz předsíně je velmi elegantní.

Předsíň v odstínu venge, čili tmavém provedení patří k oblíbeným, stejně jako odstín buk. Oba odstíny u tohoto jednoduchého typu najdete. Velmi praktické řešení nabízí předsíň tak trochu v retro stylu. Svými rozměry a rozmístěním vhodná pro malé interiéry například panelákového bytu. Předsíň pochází z dílen francouzského výrobce, který nabízí jednoduchý, ale kvalitní design za dostupnou cenu.

 

                         

 

Pokud sháníte vybavení vaší předsíně nebo jakýkoliv kus nábytku pro vaše spokojené bydlení, podívejte se na nabídku Nábytku Aldo, kategorii předsíně.