Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Předsíňové stěny do Vašich předsíní

Nepodceňujte zařízení interiéru předsíně. Je to váš vstup do domu. Nejoblíbenější jsou především předsíňové sestavy. Předsíňová stěna se klasicky skládá z šatní skříně, komody, zrcadla a botníku v nejrůznějších variantách. Na nábytku Aldo nabízíme předsíňové stěny od mnoha výrobců a dnes vám některé z nich představíme.

Šatní stěny, předsíňové stěny

Stěny, či chcete-li sestavy mají většinou členité řešení, které rozděluje úložný prostor do malých samostatných dílů. Navíc je také doplněno odkládacími policemi, zrcadlem a šuplíky. V mnoha případech je součástí předsíňových stěn samozřejmě také nepostradatelný botník

 

    Předsíňová stěna Ghost

 

Mezi velmi oblíbené patří moderní sestavy do předsíně. Důvodem je jejich účelnost a nezabírají moc prostoru. Všichni asi máme představu, jak velké jsou například předsíně v panelákových domech. A tak maximální využití designu jistě přijde mnohým z vás vhod. V naší nabídce však najdete sestavy také do větších předsíní a pro takové interiéry je pak lépe vybírat z naší nabídky samostatných dílů, nebo zajímavé designy najdete také v kategorii rustikální nábytek.

 

    Kolekce nábytku Nestor

 

Závěrem? Předsíňové stěny jsou vhodné do malých prostorů. Předsíňové stěny jsou praktické a cenově dostupné. A především, udržují pořádek.
Mezi nejvyhledávanější patří návrhy od francouzského a německého výrobce. Předsíňové stěny nabízí nábytek Aldo v několika variantách. Základem většiny předsíňových stěn je šatní skříň, zrcadlo, botník, věšák na stěnu a v některých případech ještě doplňující předsíňové segmenty.