Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Předsíňové stěny do Vašich předsíní

Nepodceňujte zařízení interiéru předsíně. Je to váš vstup do domu. Nejoblíbenější jsou především předsíňové sestavy. Předsíňová stěna se klasicky skládá z šatní skříně, komody, zrcadla a botníku v nejrůznějších variantách. Na nábytku Aldo nabízíme předsíňové stěny od mnoha výrobců a dnes vám některé z nich představíme.

 

Šatní stěny, předsíňové stěny

Stěny, či chcete-li sestavy mají většinou členité řešení, které rozděluje úložný prostor do malých samostatných dílů. Navíc je také doplněno odkládacími policemi, zrcadlem a šuplíky. V mnoha případech je součástí předsíňových stěn samozřejmě také nepostradatelný botník

        

 

 

Mezi velmi oblíbené patří moderní sestavy do předsíně. Důvodem je jejich účelnost a nezabírají moc prostoru. Všichni asi máme představu, jak velké jsou například předsíně v panelákových domech. A tak maximální využití designu jistě přijde mnohým z vás vhod. V naší nabídce však najdete sestavy také do větších předsíní a pro takové interiéry je pak lépe vybírat z naší nabídky samostatných dílů, nebo zajímavé designy najdete také v kategorii rustikální nábytek.

 

   

 

Závěrem? Předsíňové stěny jsou vhodné do malých prostorů. Předsíňové stěny jsou praktické a cenově dostupné. A především, udržují pořádek.
Mezi nejvyhledávanější patří návrhy od francouzského a německého výrobce. Předsíňové stěny nabízí nábytek Aldo v několika variantách. Základem většiny předsíňových stěn je šatní skříň, zrcadlo, botník, věšák na stěnu a v některých případech ještě doplňující předsíňové segmenty.

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.