Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Prázdniny, čas na zařízení dětského pokoje pro školáka

Prázdniny nejsou jen časem, dovolené, ale i časem, kdy musíme zařídit vše potřebné pro naše budoucí školáky. Ať už jde o prvňáčka, školáka, či studenta, mějme vždy na mysli, že základem dětského pokoje je dětská postel, psací stůl se židlí a dostatek úložných prostorů. Na našem portále, nabízíme dětské pokoje pro dívku, dětské pokoje pro kluka i neutrální varianty, jež jsou laděny do atraktivních barevných a veselých odstínů. Nabídka je opravdu velmi široká.

 

Dětské pokoje pro dívky

Jak jsme se již zmínili, pro školačku je hlavním kritériem, mít v dětském pokoji kromě pohodlné postele psací stůl s kvalitní kancelářskou stoličkou. Děti i doma tráví mnoho času nad učením, nebo u počítače. Proto myslete na jejich zdraví! Tak například dětský pokoj pro holku Tolga, má opravdu nadčasové řešení interiéru. Holandský výrobce nabízí vždy zcela rozdílné designy, linie nábytku jsou velmi čisté a design je velmi praktický. Takový dětský nábytek najdete právě i v kolekci Tolga, kterou nyní představujeme ve spojení odstínů bílé se sytě růžovou. Líbí se nám praktické řešení daných dílů, které kladou důraz na velikost úložných prostorů. Dětská postel s velkými zásuvkami nabízí rovněž velmi komfortní vstávání díky vyvýšené ploše lůžka. Rozměr pro matraci 90x190 cm je dostačující pro školačky i studentky. Nechybí ani tradiční díl v podobě nočního stolku, který vás možná překvapí rovněž velikostí úložného prostoru. A samozřejmě pro úplné vybavení interiéru je zde praktický regál se zásuvkami a šatní skříň, která jako vnitřní uspořádání nabízí šatní tyč. Dětský psací stůl je pak zcela dostačující jak velikostí, tak úložnými prostory pro školačku.


                     

 

Dětské pokoje pro kluky

Typicky chlapecký design, nabízí například dětský pokoj z masivu a kovu Alex. Takže pokud hledáte pro své dítě originální nábytek pro sestavení elegantního dětského pokoje, nebo pro větší dítě studentského pokoje, možná vás osloví právě kolekce Alexa belgického výrobce. Netradiční je nejen samotný design, který má určitě svůj osobitý styl, ale také použité materiály při výrobě jednotlivých dílů. Spojení černě mořeného dřeva jako imitace kovu s dřevem mořeném do světle hnědého odstínu. Jedním slovem kolekce Alex je pro sestavení dětského pokoje opravdu na našich stránkách unikátní. Cenově je nábytek náročnější, ale jeho mechanická odolnost, dlouhá životnost a design stojí za zvážení.             

 

Dětský pokoj pro sourozence

Myslíme i na ty rodiče, kteří řeší design pro dívku i chlapce. A proto na našem portále najdete právě dětské pokoje v neutrálních odstínech, aby vyhovovali oběma dětem. Ideálním řešením pro vybavení dětského pokoje dvou dětí je vždy pořízení patrové postele. Úspora místa díky patrové posteli je značná. V návrhu dětského pokoje Gravity od francouzského výrobce, který vám představíme, je také využito prostoru pod horním lůžkem, kde je umístěná šatní skříň. Dvířka skříně s tematickým polepem města New York, vypadá opravdu originálně. Dalším dílem nábytku, který pořídíte v ceně sestavy je rozměrově velký psací stůl. Nabízí pracovní prostor pro dvě děti, samozřejmě když se u stolu střídají. Rohové provedení patrové postele umožňuje umístění skříně pod horním lůžkem a maximálně tak šetří místo v interiéru.


          

 

Doufáme, že jsme vás dnešní nabídkou inspirovali k tomu, abyste svým dětem vytvořili příjemný interiér dětského pokoje, nejen k učení, ale i zábavě.