Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Praktičtí pomocníci v interiéru kanceláře

Ať už vybavujete svou kancelář, nebo jen kancelářský koutek ve svém bytě, netřeba podotýkat, že hlavní co nesmí chybět je psací stůl a kvalitní kancelářská židle. Na našem portále je najdete v širokém zastoupení, ať už od německých, nebo francouzských výrobců. My se dnes ale chceme věnovat funkčnímu nábytku, který jistě ocení každý z vás.

 

Psací stůl Rox white    Psací stůl Rox graphite

 

Regály do kanceláře patří

Všichni, z vás, kdo pracujete v kancelářích, moc dobře víte, že úložných prostorů na různou dokumentaci, šanony a jiné dokumenty není nikdy dostatek. Proto je vhodné vybavit kancelář funkčním nábytkem, do kterého spadají právě nabízené regály, a pak jistě oceníte, že budete mít vše potřebné po ruce. Na našem portále, v kategorii kancelářské regály vám nabízíme otevřené regály s množstvím poliček i regálové sestavy pro vaši kancelář nebo do domácí pracovny. A rovněž výběr materiálu je velmi široký! Nabízíme regály z lamina, mdf desky i kovu v různých barevných provedeních a tak věříme, že každý z vás si vybere právě ten, který bude vyhovovat jak velikostí, tak právě materiálem do vašeho interiéru.

 

                                

 

Regálový systém německého výrobce, který na první fotografii představujeme jako jednu z mnoha možných variant sestavení, je vyrobený z kvalitní mdf desky. Všechny samostatné díly ve dvou odstínech, bílé a šedé, si můžete vybrat samostatně a finální podobu té vaší regálové stěny sestavit zcela jinak. Ale pokud se vám do interiéru bude hodit třeba jenom jedna z nabízených skříněk, ani to není v naší nabídce problém. Design, který přináší také cenovou revoluci pro vybavení interiérů. Za zmínku stojí také to, jak jsou skříňky nejrůzněji děleny na ještě menší úložné prostory a tím se ještě více se navyšuje flexibilita a to v možné použitelnosti či možná využitelnosti. Jednoduše, německý výrobce přináší zcela nový směr pro váš interiér. Pro ty z vás, kteří hledáte něco menšího, například v podobě praktického pojízdného stolku jako regál, máme rovněž nabídku, kterou vám představíme na následující fotografii. V dnešní době se snaží designéři maximálně ulehčit práci a dle těchto požadavků také navrhují nejrůznější díly nábytku jako bytových doplňků. Pojízdný stolek, či pojízdný regál, názvosloví si jistě určíte sami dle toho, jak tento nábytek využijete a do kterého interiéru umístíte. Není řečeno, že nutně musí sloužit jen v kanceláři. Užitečný může být také třeba v dětském pokoji, či jinde, dle vašich skutečných potřeb.

Zásuvkové kontejnery


Dalším neodmyslitelným pomocníkem v kanceláři je právě kontejner, který nejčastěji zaujímá místo u psacího stolu a tak máme po ruce nejrůznější drobné psací a kancelářské potřeby. I zde je nabídka na našem e-shopu široká a najdete je v kategorii komody a zásuvkové kontejnery. Stejně jako u regálu jsou v různém provedení materiálu a široké škále odstínu. Kontejner 323 B k psacímu stolu, který vidíte jako první, je kvalitní doplňkový kancelářský nábytek z kolekce Z-Line, která nabízí velmi moderní design. Kontejner má tři zásuvky s možností uzamčení, což mnozí z vás jistě ocení. Korpus je vyroben z kovu s povrchovou úpravou práškování v černé barvě, velkou výhodou jsou pojízdné kolečka s pojistkou proti samovolnému pohybu, nebo spodní širší zásuvka, která umožňuje volné zavěšení složek. Může být umístěn samostatně, nebo jako doplněk psacích stolů a regálů z kolekce Z-Line. Jako druhý, vám představíme kontejner, od francouzského výrobce, který rovněž nabízí pojízdný kontejner s možností uzamykání. Materiálem pro výrobu kontejneru je kov, nabízí tak velkou mechanickou odolnost a dlouhou životnost. Představujeme kontejnery rovněž v dalších odstínech.

 

      

        

Pokud si potrpíte na pořádek a patříte mezi ty, kteří mají rádi ve svých věcech pořádek i v práci, pak věřte, že dnešní nabídka funkčního nábytku do kanceláře je pro vás to pravé.