Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Praktický pomocník do kuchyně

V kategorii doplňky do kuchyně, jsme zařadili novinky z dílny nejen francouzského výrobce, které Vám budou v kuchyni velkým pomocníkem. Jedná se o pojízdné stolky a regály, které jsou svým designem na českém trhu ojedinělé. Kuchyni a jídelnu tak můžete doplnit užitečným pomocníkem, který Vám usnadní práci.

Různé designy stolků pro váš komfort

Pojízdný kuchyňský stolek , na první fotografii, nabízí pracovní plochu, šuplík, drátěné koše a to vše díky pojezdům můžete také snadno dle potřeby přemisťovat. Stolek má opravdu velmi široké využití a záleží jen na Vás, na co ho využijete. Může Vám nahradit i nedostatečný prostor kuchyňské linky, protože do drátěných košů můžete uložit v podstatě cokoli a šuplík může sloužit například na příbory. Lehká konstrukce díky použitému materiálu kov, v oblíbené barvě černé a pojízdné kolečka, řadí tento stolek k velmi praktickým. Na druhé fotografii Vám představíme stolek do kuchyně v odlišné barvě. Tento stolek se hodí i jako stolek servírovací, pro svou snadnou obsluhu. Odlehčená kovová konstrukce kuchyňského stolku a posuvná kolečka, to vše napomáhá k snadné manipulaci a maximálnímu praktickému využití v interiéru kuchyně. Už nemusíte přenášet talíře, skleničky a jiné nádobí, z kuchyně do obývacího pokoje, když Vám přijde větší návštěva. A všechny tyto úchvatné pomocníky najdete v kategorii industriální nábytek a to nejen do kuchyně, ale všechny typů místnosti.

 

     

 

 

Praktický regál může také v kuchyni pomoct

Ano i praktický regál do kuchyně Vám může být v mnohem užitečný. Úložných prostorů není v kuchyni nikdy dost. Snadná manipulace regálu díky odlehčené konstrukci a kolečkům, které jsou navíc opatřeny pojistkou, zátěž pro jednotlivé police je 10 kg a díky své výšce a samotnému počtu polic, velké množství odkládacích ploch, to vše nabízí regál na fotografii. Zajímavé a nutno říct oblíbené je rovněž barevné ladění, stříbrně-černé.

 

    Ostrůvek do kuchyně Copper

 

Jak vidíte, francouzský výrobce přijde na trh, vždy s něčím novým, praktickým, kvalitním a ojedinělým. Na druhé fotografii velmi oblíbený ostrůvek do kuchyně, který je ideálním řešením jako doplnění chybějících úložných prostorů. Nabídka nejrůznějších pomocníků je velmi široká a určitě si každý z vás vybere.