Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Praktický nábytek za pár drobných

Máte malý byt a potřebujete využít každý centimetr prostoru a to doslova všude? Nebo máte velký byt či dům, ale máte praktický smysl pro detail a chcete na vše mít své místo? Nabídka bytových doplňků francouzského výrobce je zcela nový pohled na zařizování interiéru, kdy vše má své místo, vše může být přehledně uspořádáno a v nabídce najdete i praktický nábytek na toaletu. Každá místnost přece může být využita, nebo ne? Dnešní článek jak možná už řada z vás tuší je o bytových doplňcích. Jejich nabídka vás možná mnohé překvapí především tím, že určitý nábytek či doplněk vůbec na trhu s bytovým designem existuje. Představíme vám možnosti zařízení úložných prostorů, o kterých možná ani netušíte, že je máte nevyužity.

 

Úložné prostory na toaletě

Pokud patříte mezi ty, kteří nesnáší povalování toaletního papíru do zásoby po mezi, nebo i když esteticky seřazené rolky do pyramidy, no přeci jen...Neradi nosíte z koupelny na toaletu čistící prostředky a zase zpátky? Chcete je mít běžně po ruce na toaletě? Pro všechny tyto případy, ale také proto, že ušetříte úložný prostor na jiném místě, připravil francouzský výrobce nabídku nábytku do vaší toalety. Jedná se o nabídku větších či menších regálů s funkcí úložných i odkládacích prostorů. Regály k umístění vedle toalety či nad ní, jak si kdo vybere.

 

                 Skříň do koupelny Fit oak tall

 

Multifunkční nábytek za velmi dostupnou cenu, který bude užitečný zkrátka tam, kde úložné prostory potřebujete doplnit. Elegantní design díky výšce skříně, oblíbená imitace světlého dřeva dub a jednoduchost, která může doplnit téměř každý, stávající interiér. Jako koupelnový nábytek, ale velmi praktický design. Materiál laminátová deska, možnost pořízení identického designu skříňky rovněž v bílém provedení.

 

Regály, zkrátka levné a praktické


Úložné regály do obývacího pokoje jsou zkrátka oblíbeným doplňkem, který vás navíc potěší také příjemnou cenou a u většiny dodáním do 7 dnů. Regál masiv, nebo v jeho imitaci, regál laminát, regál pro optické rozdělení prostoru na dvě části, regál se skříňkou, nebo regál se zásuvkami. Výběr necháme již na vás, ale nezapomeňte, že právě zde najdete cenově nenáročné řešení pro získání dalšího úložného prostoru u vás doma. Nejen v obývacím pokoji.

                                                        

Designový regál Ten oak    Designový regál v bílém lesku Funk

 

Ale regál můžete přeci využít i jiným způsobem. Napadá vás jakým? Pokud chcete jednu místnost opticky rozdělit na dvě obyvatelné části a nechcete nic přistavovat a tvořit stěnu třeba za pomocí sádrokartónu, což je nákladné a rozhodně budete dlouho uklízet, tento optický předěl vám přeci může krásně, rychle a jednoduše zajistit právě tento regál. Nebo jiný z nabídky regálů, menší, nebo naopak ještě větší, v jiných odstínech, zkrátka a dobře možností je opravdu celá řada.