Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Praktický dárek – dětské povlečení

Dnes si něco povíme o správném výběru dětského povlečení. Na našem portále povlečení sice nenajdete, ale různé inspirace ano. A jako prodejci nábytku v dnešním povídání si řekneme pár rad, jak správně vybrat povlečení a přitom si také představíme několik dětských pokojů a oblíbených dětských postelí z naší nabídky. A povlečení na dané produkty vybírali designéři z Francie a Španělska a tak inspirace to bude přímo od profesionálů. 

 

Dětská postel Tobo pro kluka    Dětský nábytek Biotifil, pro holku určitě růžové povlečení

Rozměry jsou důležité

Před výběrem povlečení je důležité, zdali již máte zakoupenou soupravu do postýlky (tj. výplň do povlečení - polštář s přikrývkou). V případě, že polštář s přikrývkou již doma máte, tak změřte rozměr a pak můžete vybírat povlečení z naší nabídky. Povlečení nabízíme různých rozměrů, podle Vaši potřeby, co však všechny povlečení spojuje, to je materiál v podobě 100 % cottonu. Tento materiál je příjemný na dotek a velice lehký na údržbu. Holčičky si rády ve své fantazii představují, že jsou malými princeznami nebo vílami. A v povlečení, které Vám nyní představujeme, jako malé víly budou také usínat. Na ilustračních fotografiích identická dětská postel z kolekce Chic, ale s různým odstínem povlečení, pro kluka a pro holku. Rozdíl je markantní.

 

Dětská postel Chic s povlečením pro kluky     Dětská postel Chic s povlečením pro holky

 

Barevnost je důležitá

Pokud vybíráte ložní prádlo pro dospělé, musíte se soustředit na materiál a pak až na barvu a dezény. To asi neplatí pro dětské povlečení, protože děti ocení především zářivost barev a motiv oblíbeného hrdiny. Hlavní výhoda dětského povlečení, jak už jsme zmínili, je v tom, že je vyrobeno z hladké bavlny. Toto povlečení doporučujeme vyžehlit a prát naruby v šetrných pracích prostředcích. Pro kluky jako stvořené je ložní, dětské povlečení, obsahující přikrývku a polštář. Toto povlečení je rovněž příjemné na dotyk, což zajišťuje dvouvrstvý polar. Toto dětské povlečení je vhodné pro doplnění interiéru dětského pokoje.

 

Patrová postel Bo7 shade    Dětská postel Milky

 

Povlečení a dekorace jsou zkrátka důležitou součástí dětského pokoje a dnes jsme se vám snažili také ukázat, jak identický design při změně povlečení, zcela změní danou postel. Rozlišení pro holky a pro kluky a rázem vypadá možná i pro vás dětská postel hodně odlišně.