Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Praktický a kvalitní nábytek do kanceláře

Ať už potřebujete vybavení pro svou kancelář na firmě, nebo jen pro domácí kancelářský kout, nabízíme vám na našem portále mnoho možností. Najdete zde celé sestavy nábytku, samotné psací stoly, regály, komody, nebo kancelářské židle. Vybere si každý z vás. Dnes vám představíme nabídku kancelářského nábytku od našeho německého výrobce, který se prezentuje vysokou kvalitou a perfektním zpracováním.

 

Výběr dle potřeb a možností

Každý z našich zákazníků má jiné potřeby a požadavky na vybavení interiéru, což samozřejmě ovlivňuje velikost místnosti stejně, jako nároky každého z vás. Na první fotografii, vám nabízíme návrh kanceláře, která má tu výhodu, že jednotlivé díly nábytku můžete zakoupit i samostatně, dle vašich potřeb. Všechny díly nábytku, jsou vyrobeny ve vysoké kvalitě, čemuž určitě bezesporu napomáhá kovová konstrukce s kvalitním finišem v chromu. Rovněž výrobce zvolil mdf desku, která je daleko kvalitnější, než laminátová deska. Jednoduchý design v bílém provedení, je velmi praktický a skoro bez jakékoli údržby. Pokud máte rádi hodně prostoru na stole, který v tomto případě nabízí rohovou variantu, pak právě vám, bude tato kancelář vyhovovat.

 

Nábytek do kanceláře Rox     

 

Hodně odkládací prostoru, ať už na šanony, složky, nebo jiné kancelářské potřeby, nabízí regály, které jsou na výběr ve třech různých velikostech. A v neposlední řadě, jestliže patříte k těm, kteří mají rádi pod pracovní deskou místo na volný pohyb a neradi sedíte stlačeni mezi zásuvkami, můžete jednoduše vyřešit pojízdnými kontejnery, které si dle potřeby umístíte v danou chvíli kamkoliv. Bílo stříbrná barva, působí v interiéru velmi elegantně. Pokud si chcete pořídit jen psací stůl, pak vás jistě zaujme svým netradičním a unikátním designem, naše druhá nabídka, v podobě psacího stolu Rox graphite.

 

                                   Psací stůl Rox graphite

 

Pokud máte málo místa v pokoji, tak právě pro úsporu místa a díky možnosti složení, je tento stůl zcela jistě to pravé, co hledáte. Netradiční designy totiž v dnešním moderním světě bydlení kladou důraz na maximální využití prostoru, ale také daného kusu nábytku. V případě stolu je to především úspora místa v době, kdy nepracujete a stůl nepotřebujete. Postranní desku můžete velmi snadno díky pojezdům zasunout pod horní desku a stůl je pak v mžiku o polovinu menší. Rovněž bílo-stříbrné provedení je zárukou elegance, ale co je hlavní, to je rozhodně kvalita. Ta je u německého výrobce pro nás, jako prodejce příjemnou zárukou poklidného prodeje bez reklamací.

 

Kolekce nábytku Start Up

 

Na našem portále najdete mnoho samostatných dílů, pro vybavení vaši kanceláře. Dalším nepostradatelným a důležitým segmentem je určitě kancelářské křeslo, bez kterého se rozhodně neobejdete. Při výběru musíte hlavně vždy myslet na zdravé sezení, a proto vybírejte s rozmyslem. Kancelářská židle Black on Black, kterou vám představíme na poslední fotografii, tyto požadavky rozhodně splňuje. Certifikát jakosti ISO 900, zaručuje kvalitu a její bílé provedení, zcela jistě podtrhne eleganci kancelářského nábytku, který jsme vám dnes představili.