Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Praktické skříňky do koupelny

Náš francouzský partner opět představil kvalitní, praktický nábytek. Jako vždy příjemný design spojil s velmi efektivním využitím, především pak do malých interiérů, kde chceme každé volné místo využít jako úložný prostor. Nábytek do koupelny v příjemném provedení vám dnes představíme.

Správný výběr

Nábytek do koupelny musí být perfektně chráněn proti vlhkosti, a proto záleží na správném výběru materiálu. Při výběru nábytku, ať už sektorového či vestavěného, se vždy informujte o druhu materiálu, ze kterého je vyroben. Nábytek, který bude v koupelně stát, bude muset každý den odolávat nadměrné. Všímejte si také zpracování spodních částí skříní. Nezapomeňte, že se mohou dostat do kontaktu s vodou. Nevhodný materiál by se v takovém případě začal klížit, plesnivět, bobtnat nebo rezavět.

 

    

 

Praktické využití

Do miniaturních koupelen v panelákových bytech se příliš mnoho nábytku nevejde. Jejich majitelé jsou vděční za střední koš na špinavé prádlo a jakoukoli malou skříňku na toaletní potřeby a možná ještě na pár desinfekčních prostředků. Do prostornějších koupelen se naopak vejdou celé sektorové sestavy, do kterých se vejdou běžné toaletní potřeby (včetně ručníků a osušek), koš na vyprané prádlo, samozřejmě čisticí prostředky a další nezbytnosti. Naše skříňka nad toaletu, to je příklad toho, jak maximálně využít každičký prostor v bytě.

 

   

 

V kategorii koupelnový nábytek jsme pro vás vybrali ty nejlepší koupelnové skříňky, které usnadní váš život. Respektují nejen funkční, ale i nejmodernější designové trendy. Vybírat můžete ze široké nabídky odstínů i typů, které se hodí i do všech interiérů od konzervativních až po trendy bydlení. Do ceny koupelnových skříněk jsme nezapomněli započítat i umyvadlo.