Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Praktické regály do dětského pokoje

V dnešní nabídce vám chceme představit regály do dětských pokojů, které jsou na našem portále v širokém zastoupení. Tento segment nábytku zajistí v dětském pokoji tolik potřebný úložný prostor. Naučte své děti ukládání a pořádku ve svém pokoji. navíc regál jako díl nábytku je velmi levný. Takže můžeme říci, že za málo peněz hodně muziky, samozřejmě s nadsázkou.

 

                                                 Regál spojený se skříní Ole

 

Regál s látkovými boxy

Hledáte levné řešení úložných prostorů v dětském pokoji? Máme pro vás návrh designu od německého výrobce, který přináší regál v bílém odstínu s látkovými boxy v nejrůznějších odstínech na výběr. Řešení je navíc velmi flexibilní, jelikož počet látkových boxů si můžete libovolně zvolit. Laminátový regál do dětského pokoje je snadný na údržbu, povrch omyvatelný. Německý výrobce klade důraz na kvalitu, zdravotní nezávadnost a maximální využití prostoru v interiéru. Boxy jsou velmi oblíbené, jelikož jsou lehké a dítě si může celý box z regálu přemístit kamkoliv v dětském pokoji. Navíc a to jsme zmínili již v úvodu, cena je opravdu velmi nízká. Regály jsou často svým designem vhodné jak pro umístění do dětského pokoje, tak do obývacího pokoje, stačí pouze změnit věci a dekorace, které jsou v regálu místěné.

 

                                                                            

Designové regály

Ano, regály jsou praktickým doplněním jakéhokoliv interiéru a přitom patří vždy v kolekcích k těm nejlevnějším dílům. Pokud jste milovníky regálu pro jejich praktičnost, fantazii se meze nekladou. Mohou posloužit na cokoliv. Regály také můžete pořídit dva, nebo tři a váš interiér bude s regálovou stěnou více než zajímavý.

    

                                                             Sestava regálů a stolu z kolekce Gaming

 

Jsou také regály, které jsou součástí jiného dílu nábytku. Takový příklad uvádíme na naší druhé fotografii, kdy se regál stal součástí šatní skříně, ukázka z kolekce dětského nábytku Folk. Regály jsou často také součástí psacích stolů pro děti, nebo komod s šuplíky. Regály dnes a to nejen do dětského pokoje, to jsou můžeme říci velmi důmyslné designy, které vám za nízké pořizovací náklady navýší úložné prostory v jakémkoliv interiéru.