Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Praktické kuchyňské linky od Alda

Uvažujete o nové kuchyňské lince? Víte jak kuchyň uspořádat tak aby vám co nejlépe sloužila? Přemýšlejte nad tím již při jejím návrhu. Kuchyň je dnes nejen místnost pro přípravu jídel, ale i místo setkávání všech členů rodiny. Kuchyňské linky od Nábytku Aldo mají jedinečný design a jsou praktické. A všechny kuchyňské linky v naší nabídce mají společného jmenovatele, francouzský výrobce. Nechte se inspirovat Francií.

Kuchyňská linka daného designu

Aby se vaše kuchyň stala místem, kde máte vše tzv. po ruce, měli bychom respektovat základní ergonomická pravidla. Tyto zásady nijak neovlivní estetickou úroveň kuchyňské linky, ale naopak vám zpříjemní práci a pobyt v kuchyni. Nábytek Aldo nabízí kuchyňské linky, které jsou rozměrově již dané a lze je zakoupit jako celek bez možnosti úprav. Ve většině případů se jedná o kuchyňské linky jednoduché, v jedné přímce. V ceně kuchyňské linky je rovněž pracovní deska, čímž je kuchyňská linka zařazena do kategorie cenově dostupného nábytku. Kuchyňskou linku si můžete vybrat vždy v jednom základním odstínu, který je uveden i na fotografii. Vyrobena je z mdf desky, nebo lamina, materiály které jsou odolné vůči mechanickému poškození a nenáročná na údržbu. Kuchyňská linka s ohledem na cenu nabízí klasické dovírání šuplíků bez dorazu. Návrh kuchyňské linky jako celku nelze vybrat na základě samostatných skříněk.

 

                                                                      Kuchyňská linka Manchester

 

Kuchyňské doplňky, nový trend industriálního designu

Další možností na našem portále jsou nejrůznější doplňky do kuchyně, ale také servírovací stolky, ostrůvky do kuchyně a řada menších i větších pomocníků. To vše ve velmi oblíbeném industriálním designu opravdu za velmi dostupnou cenu. Praktický design především vhodný do malého interiéru, třeba panelákového typu bydlení.

 

     

 

Ale v nabídce skříněk kromě těch, z kterých sestavíte kuchyňskou linku najdete také skříňky, které lze považovat jako doplnění interiéru. Můžeme říci, že nejoblíbenější jsou ostrůvky do kuchyně. Kuchyňské skříňky si můžete vybrat v nejrůznějších barvách, tak, aby měly rovněž návaznost na nabídku kuchyňských linek.

 

                                                 

 

Pokud si pořídíte kuchyňskou linku, ale postrádáte k ní například skříňku na mikrovlnou troubu, pak v této kategorii ji můžete najít. A nejen to, skříňky si můžete sestavit do velmi praktických kuchyňských setů.