Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Praktické doplňky do dětského pokoje

V letošním roce se výrobci nesoustředí jen na praktický, velmi důmyslný design dětského nábytku, ale rovněž nejrůznější bytové doplňky. Letos německý výrobce přišel s nabídkou zcela nových a velmi kvalitních taburetů. Líbí se nám široký výběr potisků v dané tématice, ale především materiál, z kterých jsou taburety vyrobeny. Taburet, který má podobu jakéhosi boxu s víkem, lze využít i jako úložný prostor na hračky, nebo jiné drobné předměty a díky materiálu mdf desky rovněž k sezení. Nosnost taburetu díky materiálu dosahuje až 110 kg a tak využije k pohodlnému sezení i dospělá osoba. Nabídka je opravdu velmi unikátní a interiér dětského pokoje může příjemně rozzářit.

 

Doplňky mohou v dětském pokoji vytvořit celek

Německý výrobce pro taburety zvolil velmi příjemné motivy, které mohou doplnit interiér nejen dětského pokoje, ale i studentského pokoje. Nechybí tradiční odstíny pro holky, nebo typické odstíny naopak pro kluky. Je zde také několik taburetů s motivem vlajky, nebo známých měst jako je Londýn a Paříž. Posuďte sami propracovanost designu a celkový vzhled.

 

     

 

Taburet má tvar čtverce, kdy každá ze stran má rozměr 38 cm. Úložný prostor uvnitř taburetu tak vůbec není malý. A pokud pořídíte třeba 2 či 3 taburety do jednoho pokoje, místo pro ukládání nejrůznějších hraček získáte opravdu překvapivě velké. Bytové doplňky jako takové jsou pro doplnění dětského pokoje velmi oblíbené. Místnosti dodají příjemný vzhled a především je to také praktické řešení za velmi dostupnou cenu. Bytovými doplňky, pokud vyberete ty, které lze i prakticky jako tyto taburety využít, mohou velmi snížit finanční náklady na vybavení dětského pokoje. A velký interiér zase mohou nenápadně zaplnit.

Na ilustračních fotografiích představujeme dva základní typy taburetů. S potiskem, nebo jednobarevné. Taburety tak mohou být i velmi decentní, pokud pořídíte čistě bílý, nebo světle hnědý, béžový. Nabídka je opravdu široká a tak si určitě každý z vás najde svého favorita.

 

Taburety malé i velké

V nabídce jsou také dostupné dva různé rozměry taburetů, kdy design, odstín či potisk je zachován. Představili jsme vám čtvercové taburety, které jsou menší a v nabídce jsou pak ještě obdélníkové taburety, které jsou větší. Můžete v dětském pokoji tak umístit jak menší, tak větší taburet při zachování shodného designu.

 

                      

 

Uvedli jsme jeden příklad za všechny, jak taková kombinace vypadá v reálu. Bytové doplňky jako kategorii pro možné vybavení dětského pokoje budeme v letošním roce aktuálně neustále rozšiřovat a těšit se můžete na dětské povlečení, stolní lampy, povlečení, koberce, závěsy a to vždy vše ve stejném designu pro zachování harmonie v dětském pokoji.