Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Pracovny mnoha stylů na Aldu

Pracujete z domova nebo jen toužíte po útočišti, kde najdete potřebný klid pro přemýšlení? Právě vám by se jistě hodila útulná domácí pracovna. Zajímá vás, jaký nábytek by v soukromé pracovně neměl chybět? Na našem portále Nábytek Aldo, najdete pracovny mnoha designů a různých materiálů. Některé z nich vám představíme v dnešním článku. A nezapomeňte, že vše do vaší pracovny můžete pořídit také z nabídky samostatných dílů v kategoriích kancelářské židle, psací stoly, komody a kontejnery a nesmí chybět ani nabídka regálů. Nabídka, či spíše výběr je tak velmi flexibilní.

Pracovna, kousek soukromého prostoru

Jak velká by domácí pracovna měla být? Pokud ke své práci využíváte pouze notebook připojený k internetu, nemusíte si s malými rozměry pracovny dělat starosti a pracovnu můžete zakomponovat třeba do obývacího, či studentského pokoje. Samostatné díly na první fotografii lze sestavit do nejrůznějších podob. Pracovna by měla brát ohled na sestavení nábytku tak, aby plně vyhovovala požadavkům na ergonomii bydlení. Psací stůl s pojezdem na klávesnici, místem pro počítačovou jednotku apod. splňuje veškeré požadavky. Použitým materiálem je u většiny nábytku do kanceláře na našem portále lamino, příjemné je také barevné provedení a bezpochyby cenová dostupnost. Autory většiny návrhů je pak německý, španělský a francouzský výrobce.

 

Sestava kancelářského nábytku Rox   Sestava kancelářského nábytku Start up

 

Pracovna v obývacím pokoji

Pokud nemáte k dispozici samostatnou místnost pro vybavení pracovny, ve většině případů přichází jako alternativní řešení zařízení pracovního koutu v některém z interiérů v domácnosti a nejčastěji volíme obývací pokoj. V ložnici by jste v případě pracování do pozdních nočních hodin rušili partnera a v dětském pokoji spící děti.

 

                                                 Rohový psací stůl Rox white

 

A tak se obývací pokoj jeví jako opravdu nejvhodnější interiér pro kousek vašeho soukromého místa. V případě nedostatku místa je třeba brát ohled na ostatní členy v domácnosti a jít cestou kompromisu.

 

Psací stůl Shadow   Psací stůl Manchester

 

Zajímavé řešení přináší kolekce Sophia na nábytku Aldo. Jak lze spojit příjemné s užitečným? Třeba právě pořízením nábytku, který se k tomuto účelu více než hodí. Jen málokdo má k dispozici pro domácí pracovnu, či chcete-li kancelář, samostatnou místnost. A v dnešní době počítačů a dohánění práce z domu, je pořízení psacího stolu, či dalšího kancelářského nábytku nutným zlem. Pokud tedy nedisponujete samostatnou místností pro vybavení kanceláře, nejvhodnějším místem bude obývací pokoj. V ložnici by jste v nočních hodinách rušili partnera, partnerku, do kuchyně se psací stůl opravdu nehodí. V kolekci Sophia výrobce velmi nenápadně zakomponoval psací stůl do obývací stěny. Psací stůl tak není rušivým elementem, ale harmonickým prvkem, skoro můžeme říci dekorací.

Psací stůl do opravdu malého interiéru?

Pokud pro pracovnu máte opravdu malý prostor a můžete si vlastně dovolit pořídit "pouze" psací stůl, pak obzvlášť jeho výběru věnujte velkou pozornost. Představíme vám jedno z vhodných řešení. Psací stůl Mister, který překvapí designem a cenou. A neméně zajímavé řešení nabízí také psací stoly na fotografii.

 

Psací stůl Seven   Stojan na laptop  Když není místo na psací stůl

 

Před pořízením například právě stolu s regálem zvažte, zda umístění regálu je na straně, která vám bude pohodlně "při ruce". Rovněž musíte zvážit potřebu úložných a odkládacích prostorů a předem vědět, co vše by jste chtěli do stolu, či na stůl dát. Věnujte pozornost také a to bezpodmínečně, velikosti pracovní plochy. No a v neposlední řadě by se vám psací stůl měl také líbit. Ale my věříme, že naše nabídka pomůže vyřešit interiér každého z vás.