Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Pracovní koutek v bytě

V dnešní době je snad už v každé domácností PC nebo notebook, který používají jak dospělí k práci, ke komunikaci s přáteli a výjimkou nejsou děti, kteří je využívají k učení a různým hrám. Je to rozhodně rychlý zdroj informací a k modernímu životu rozhodně patří. Často ale nastává problém, kam v malém bytě tuto elektroniku umístit. Věříme, že na našem portále si určitě vyberete právě to, co vám vyhovuje.

 

     

 

Flexibilní výběr

Každý z nás tráví u počítače jinou dobu, někdo ho využívá na práci, kterou vykonává například z domu, jiný jen na občasné využití. A právě podle toho, kolik času u něj strávíme, vybíráme i nábytek, nebo lépe řečeno psací stůl. A právě pro ty z vás, kteří tráví u počítače delší dobu, nabízí francouzský výrobce kancelářský nábytek, flexibilního výběru. Co to znamená? Že si můžete dle svých potřeb a možností můžete vybrat opravdu jen to, co potřebujete ke své práci. Velmi kvalitní díly kolekce Street, kterou můžete vidět na první fotografii, jsou podloženy navíc certifikáty jakosti a tříletou zárukou.

 

    

 

Kolekce je vyrobena z kvalitních materiálů jako tvrzené sklo, kov a mdf deska, která má zakončení ABS hranami. Deska psacího stolu je ze skla o síle až 10 mm a je neprůhledná, černá. Pokud vám místo v pokoji dovolí, můžete si k psacímu stolu pořídit například komodu, nebo kontejner se zásuvkami, které nabídnou úložné prostory. Nadčasový kancelářský nábytek Street pod známou značkou nábytku Gami, je zárukou kvalitního nákupu na jistotu. V opačném bílo-černém provedení nabízíme kancelář Street blanc – díly.

Stolky pod laptop

Ne všichni máme tak velký byt, abychom si mohli pořídit kvalitní psací stůl. I když mnoho mladých lidí můžeme mít notebook docela dobře třeba na gauči na klíně ve své garsoniéře, určitě to neprospívá jejich zdraví. Kdo by ale v této poloze vydržel hodiny soustředěně pracovat? Asi málo kdo! A proto jsou ideálním řešením stolky pod notebook, které existují v různých variantách a provedeních. Mezi nejzajímavější a nejpraktičtější patří ty, které lze jednoduše nastavit a pohodlně se usadit do křesla. Stolek pod laptop Acaso v černo-šedém provedení, od německého výrobce, je navržen tak, aby simuloval psací stůl a to beze zbytku. Když se podíváte na fotografii, tak určitě přemýšlíte, proč je jeden podstavec stolku delší? Ano, někteří z vás možná uhodli, na pohodlné opření nohou. Také další faktory, či spíše funkce ovlivňují maximální pohodlí při práci. Můžete si nastavit sklon desky, samozřejmě také její výšku a vedle notebooku také položit mobil, či šálek s kávou na odkládací plochu k tomu určenou. Stolek pod notebook německé produkce umožňuje použití notebooku v pozici, která bude nejméně nepříznivá k vašemu zdraví.

 

    

 

Na našem portále je nabídka kancelářského nábytku velmi široká a věříme, že si vybere každý to, co pro svou práci potřebuje.