Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Pracovna a kancelář v trendy designu

V tomto týdnu si jistě naši pravidelní návštěvníci novinek všimli, že do naší nabídky jsme zařadili velmi moderní kanceláře a pro snadnější výběr, již jako dané sestavy. Materiály jsou typické pro moderní design, odstíny taktéž. Nabídka kanceláří jako sestav, tak i samostatných dílů kancelářského nábytku je velmi široká a to ze všech materiálů. My se však dnes budeme věnovat velmi ergonomickému návrhu kanceláří pro ty z vás, kteří mají dlouhé, sedavé zaměstnání, v kterém tráví většinu dne. To znamená, že psací stůl, respektive jeho pracovní plocha musí být dostatečně velká, kancelářská židle velmi kvalitní a nesmí chybět ani úložné prostory třeba v podobě komod, či zásuvkových kontejnerů.

 

                                                                       Trendy sestava do kanceláře, kolekce Rox

 

Cenově dostupné řešení

Pokud žijete jako pár, jen málokdy a málokdo má k dispozici dvě místnosti pro zařízení domácí pracovny. Je třeba počítat s tím, že pracovnu, čili jeden psací stůl budou využívat dvě osoby. O psací stůl a úložné prostory se budete dělit s partnerem. Volte cestu kompromisu a na rozdělení pracovny se dohodněte. Vše se dá vyřešit, šuplíky rozdělit, stejně jako regály. V naší nabídce máte mnoho možností, jak velmi efektně vybavit pracovnu pro vás oba. Velkou oblibu si získaly například rohové psací stoly, nebo psací stoly s regálem. Ty ve většině případů pořizujeme, když nemáme pro zařízení pracovny ani samostatnou místnost a musíme vyřešit místo k práci v dané místnosti. Třeba v obývacím pokoji. Ale i zde díky široké nabídce důmyslných, multifunkčních designů se najde řešení.

 

     

 

Kancelář v obývacím pokoji

Pokud nemáte k dispozici samostatnou místnost pro zařízení "domácí" pracovny a prostor ve vašem obývacím pokoji není velký, další návrh může být jedním z mnoha řešení. Francouzský výrobce nabízí velmi praktický design, kdy součástí obývací stěny je psací stůl s nadstavcem a led osvětlením. Psací stůl už nemusí být v obývacím pokoji vůbec rušivým prvkem, ba naopak, do sestavy nábytku příjemně ladí. Zařídíte tak obývací pokoj i kancelář v jednotném designu, navíc za více než příjemnou cenu.

 

    

 

Kolekce Sophia je jedním z příkladů moderního řešení vašeho bydlení. Pokud vnímáte návrh sestavy z této kolekce spíše jako obývací pokoj, můžeme ji zařadit mezi moderní obývací stěny, vhodné třeba pro byty panelákového typu. Kolekci lze ale využít také jen jako kancelář. Volba je jen na vás, zda použijete jako obývací pokoj, kancelář, nebo obě varianty v jedné místnosti.

 

                                          Vybrat si můžete také z jiných odstínů, třeba bílý odstín, nebo šedý ořech. Bílý odstín vynikne v rozměrově menších interiérech, jelikož bílá dokáže opticky danou místnost zvětšit.