Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Pracovna a kancelář doma

Časy se velmi mění a s tím samozřejmě způsob života. Bohužel, nemůžeme tvrdit že jen k lepšímu. Doba je velmi uspěchaná a mnozí si nosí práci domů. Tak už to prostě je a asi v blízké budoucnosti na této skutečnosti nic nezměníme. Mít doma pracovnu už není dnes nijak neobvyklé. Poradíme vám, jak si při zařizování počínat, aby na konci vašeho snažení vznikla pohodlná a hlavně praktická domácí pracovna. Nábytek Aldo nabízí pracovny jako sestavy, zvláštní pozornost věnujeme také samostatným dílům, jelikož ne každý má k dispozici samostatnou místnost pro zařízení pracovního koutu. A tak v naší nabídce najdete rovněž kategorii kancelářské židle, psací stoly, knihovny a regály, pracovní komody a spousty dalšího nábytku pro doplnění interiéru.

 

   

 

 

Nechte se inspirovat návrhy přímo od výrobců

Při zařizování pracovny je třeba myslet na spoustu detailů, které si na začátku ani neuvědomíte. Pro lepší představu se inspirujte odborníky. Ty jako první zjišťují potřeby zákazníka. Zamyslete se, co od domácí pracovny očekáváte? Jakým stylem pracujete? Kolik místa potřebujete pro dokumentaci? Nakreslete si možná řešení, jak by pracovna měla vypadat, a vyberte to, které bude nejefektivnější. Můžete se poradit i s architektem, který zpracuje návrh v digitální 3D podobě.

 

 

Vyhněte se ložnici

Nejčastější variantou umístění pracovny je obývací pokoj. Ne příliš vhodná je pro umístění ložnice, i když ani tady nejsou pracovny výjimkou. Proč? Všeobecně se nedoporučuje mít v místě určeném pro relaxaci pracovní věci - tedy ani cokoli, co by vám práci připomínalo jako šanony, počítač apod. Umožní vám to opravdu si odpočinout.

 

Pěkně od podlahy

Podlahová krytina by měla být snadno udržovatelná. Vybrat si můžete z celé škály zátěžových koberců. Stejně dobře poslouží moderní linoleum. Nespornou výhodou je ona snadná údržba. Velice často se volí do pracovny dlažba nebo sektorové koberce. Tady si dejte pozor na barvu - čím světlejší odstín, tím dříve na ní bude vidět špína.