0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Postýlka pro miminko až do dospělosti Ludo P0P.605

Výrobce: Gaut
Kód: GA00156-2015
16 208 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 103 cm
Šířka: 78 cm
Délka: 194 cm
Prostor na spaní: 70x140-90x190 cm
Dětská postel: 100x75x194 cm
Dětská komoda: u postýlky-67x79x46 cm
Cena postýlky: s roštem, bez matrace
Rošt: dvě možné polohy
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Barva: světlý jasan
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Postýlka pro miminko i studenta šetří čas i peníze

V posledních letech se snaží výrobci nábytku přinášet velmi důmyslný design, který lze jednoduchou přeměnou využívat na delší časový úsek či na vícero způsobů. Mezi takový nábytek patří i dětská postýlka francouzského výrobce, kterou lze v pozdějším věku dítěte rozložit na postel a samostatnou komodu. Postýlka tak řeší místo na spaní od narození až do dospělosti. Postýlka ve složeném stavu je navíc velmi bezpečná pro miminko a praktická pro rodiče. Součástí postýlky je komoda s přebalovacím pultem a řadou úložných a odkládacích prostorů. Komoda s pultem je tím nejbezpečnějším způsobem pro přebalování miminka. Jako rodiče máte vše potřebné po ruce, nemusíte nikam odbíhat a vaše miminko tak nebude nikdy samo. Důmyslný design se nám opravdu velmi líbí. Když postýlku rozložíte, získáte jak jsme již zmiňovali postel. Ta nabízí rozměr místa na spaní 90x190 cm, velikost dostačující pro skoro dospělé dítě. Komodu lze také využít. S přebalovacího pultu můžete vytvořit jakýsi nadstavec nad ní. Do dětského pokoje pro školáka či studenta pak stačí pořídit už jen psací stůl a kvalitní židli. Finanční úspora značná, nehledě na skutečnost, že nebudete mít ani starost, kam s dětskou postýlkou až jejím rozměrům vaše miminko odroste. Prostě si ji necháte a dál budete využívat.

 

Tip Aldo: bezpečný nábytek pro vaše miminko je naší prioritou

 

Francouzský výrobce značkového dětského nábytku s certifikací je pověstný důmyslným designem a vysokou kvalitou. Kolekce dětského nábytku šetří vaše peníze i čas. Díky vysoké kvalitě má nábytek také dlouhou životnost, nemusíte se bát, že by od narození po dospělost přišel k nějaké újmě. Cena postýlky a poté postele s roštem. Materiálem pro výrobu je mdf deska, samozřejmě nechybí abs hrany. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská postýlka až do dospělosti Clapotis P0M.605

Dětská postýlka až do dospělosti Clapotis P0M.605

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
15 186 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.