Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Postele z masivu, pro zdravý a klidný spánek

Nábytek z masivu je nejlepší volbou pro vaše bydlení. Dřevěný nábytek z masivu vyniká vysokou odolností, pevností, trvanlivostí a hlavně „jde o skutečné dřevo“. Pokud milujete vůni dřeva, pak je pro vás dřevěný nábytek z masivu tou nejlepší volbou. Navíc jde o ekologický a zdravotně zcela nezávadný produkt, proto se skvěle hodí jak do dětského pokoje, tak i do ložnice dospělých. Design těchto dřevěných postelí je tak rafinovaný, že mnohdy je těžko na první pohled poznat, že se jedná o skutečné dřevo. Především pak u postelí v bílém nebo šedém odstínu. Další výhodou nabídky v této kategorii bude pro vás bezpochyby možný výběr velikosti místa na spaní.

Postel trochu jinak

Jako první, vám představíme postel z masivu s úložnými prostory, od našeho německého výrobce, která nabízí moderní řešení pro malé interiéry. A nejen s celou řadou úložných prostorů v podobě zásuvek ze všech stran postele, ale součástí postele jsou i dva noční stolky na vysunutí, což u nábytku z masivu nebývá obvyklé. Celkově můžeme design postele zařadit mezi velmi nadčasový. Využití designu pak vidíme v interiéru studentského pokoje, nebo v ložnici pro jednu osobu, jelikož prostor na spaní, který postel nabízí je 140x200 cm. Materiálem pro výrobu se stalo dřevo borovice a mdf deska. Zásuvky po obvodu celé postele a dva noční stolky jsou na vysunutí a proto je v případě potřeby můžete kdykoli zasunout pod postel. K posteli z masivu si můžete na našich stránkách v kategorii nábytek z masivu pořídit celou řadu dalších dílů a zařídit tak celý interiér. Pro milovníky velkého prostoru na spaní, představujeme jako druhou, postel z masivu Nova Solo. Nabídka manželských postelí s velkým rozměrem na spaní, není bohužel příliš velká. Proto jsme rádi, že vám můžeme nabídnout další postel k výběru a to netradičně z masivu. Ale netradiční je zde také moderní design, tolik netypický právě pro nábytek vyroben ze dřeva. Všeobecně se moderní návrhy nábytku z masivu dostávají do popředí zájmů našich zákazníků. Dnešní masiv to nejsou jen pro něho typické, stylové designy, ale také praktické díly pro moderní interiéry dnešní doby. Není pak již nic neobvyklé, že masiv si mohou dovolit i zákazníci s malým prostorem. Rovněž i zde můžete noční stolky na pojezdech kdykoliv zasunout pod postel.

 

 

Patrové postele do malých interiérů

Unikátní nabídku patrových postelí z masivu, přináší, na stránky nábytek Aldo, belgický výrobce. Vybírat můžete z mnoha designů a několika odstínů. Patrové postele pro jedno, dvě i tři děti od předškolního až studentského věku. Oblíbené jsou patrové postele pro jedno dítě, kdy pod vyvýšeným lůžkem v takto vniklém prostoru můžete umístit psací stůl, komodu, regál či jiný nábytek. Všechny patrové postele však mají jedno společné a to zábranu kolem lůžka i úsporu místa v interiéru dětského pokoje a to se výrobci důmyslným designem povedlo. Tato kategorie patrových postelí, je rozdělena na patrové postele pro holky a patrové postele pro kluky, pro rychlejší a přehlednější vyhledávaní. Tak například patrová postel z masivu Pino v šedém provedení, může nabídnout dvě místa na spaní, tedy pro dvě děti v případě, když je spodní lůžko rozloženo. Ale patrová postel může nabídnout také jedno místo na spaní prostřednictvím horního lůžka a dolní lůžko složíte do tvaru křesla, jak znázorňuje ilustrační fotografie. Dolní lůžko tak můžete využívat jen v případě potřeby jako přistýlky rozložením křesla. A když nepotřebujete dvě místa na spaní, dolní lůžko opět složíte. Druhá patrová postel z masivu Pino v přírodním odstínu, nabízí flexibilní možnosti. Nejenže můžete zvolit k posteli sadu zásuvek, či velkou zásuvku jako přistýlku, ale můžete si identický design vybrat také v bílém transparentním, nebo tmavě hnědém odstínu. O kvalitě zde nemá smysl hovořit, tu zaručuje sám belgický výrobce, jehož nábytek je samozřejmě certifikovaný dle norem evropské unie.

 

    

 

Kvalitní postele z masivu vás překvapí svou odolností a dlouhou životností materiálu. Pro děti pak pořídíte kvalitní postel, která vydrží nejen po dobu dětství, ale i celého dospívání a po celou dobu, než dítě takzvaně "opustí hnízdo". Vůně dřeva a přírodní materiál navíc poskytne příjemné prostředí a blahodárný vliv, jak na vás, tak na dítě.