Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Postele z masivu do dětských pokojů

Pokud uvažujete o koupi kvalitní dětské postele, dejte rozhodně přednost postelím z masivu. Na našem portále najdete v kategorii nábytek z masivu, kvalitní dětské postele, které vás překvapí svou odolností a dlouhou životností materiálu. Nabízíme pouze výběrové dětské postele z masivního dřeva borovic, které dětem zajistí plnohodnotný a vydatný odpočinek. Všechny nabízené modely jsou od německého výrobce a splňují přísné požadavky na bezpečnost a ekologickou nezávadnost.

 

                                                     Dětská postel Pino rozkládací

 

Široký výběr designů

Ty, tam jsou časy, kdy postele z masivu byly tak zvaně jen v jedné přírodní barvě a skoro stejném designu. Společnost Interlink, přináší, prostřednictvím Aldo nábytku, kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jinými právě, netradičně také v kategorii nábytek z masivu. Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost. Nábytek Aldo, se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří. Kvalita výroby je především dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. A právě německý výrobce pro letošní nabídku nových kolekcí, tu a tam zvolil zcela jiný odstín, než na který jsme především u nábytku z masivu zvyklí.

 

    

 

Na první fotografii, jsme vám představili klasickou, dětskou postel z masivu Fana, kde právě výrobce změnil přírodní barvu dřeva za transparentní bílou a výsledek je velmi efektní. Transparentní bílá je odstín, který ještě stále zachovává viditelnou strukturu dřeva, v našem případě dřeva borovice. Design, který postel tedy nabízí, je tvořen především odstínem. A příjemnou zprávou je, že ve stejném odstínu si můžete pořídit další a další díly nábytku z masivu, pro případné zařízení kompletního interiéru dětského pokoje. Dětská postel z masivu Maxima, kterou vám představíme na následující fotografii, zaujme všechny, kdo hledá postel s úložnými prostory. Německý výrobce spojil dřevo borovice s moderními prvky a vznikl tak výrobek, který kromě místa na spaní nabízí opravdu spousty úložných prostorů. Postel nabízí místo na spaní o velikosti 90x200 cm a cena postele je uvedena včetně roštu a všech zásuvek. Pro snadnou manipulaci jsou zásuvky umístěny na kvalitních pojezdech. Celkově je design můžeme říci vhodným řešením také pro malé interiéry.

 

Postel pro dvě děti


Mějte vždy na mysli, že ať už pořídíte dětem jakoukoliv postel z masivu, má nespočet výhod oproti posteli z lamina. Hlavním faktorem je zdravotní nezávadnost, dlouhá životnost a rovněž i to, že dřevo krásně voní a dodává pokoji příjemnou atmosféru. Každá postel z masivu, kterou na našem portále nabízíme, je naprosto výjimečná a to jak svým designem, tak originálním provedením. Patrová postel Dream Well 3 – rozkládací, je toho příkladem. Malé děti touží po patrové posteli, ale co s ní, když děti odrostou, byl vždy problém.

 

     

 

A konečně někdo přišel s designem, který tento problém vyřeší! A kdo jiný takový praktický návrh designu nabízí, než německý výrobce. Především díky vysoké kvalitě a precizní výrobě lze patrovou postel demontovat a rozložit na dvě samostatné postele, které pak využijí dospívající děti. Příjemná a netradiční je i zde povrchová úprava v bílém odstínu. Bílý odstín patří do kategorie transparentních barev, nejedná se tedy o sněhově bílé provedení, ale náznak bílé se zachováním viditelné struktury dřeva, v našem případě dřeva borovice. Prostor na spaní pro obě lůžka jak ve smontovaném stavu v podobě patrové postele, tak po demontáži, činí 90x200 cm. Všechny modely postelí, lze snadno kombinovat s dalšími výrobky z řady masivního nábytku pro děti a vytvořit tak útulné dětské království.