Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Postele ve francouzském designu

To, že na kvalitním spánku záleží hlavně na kvalitní posteli, ví v dnešní době snad každý. Nábytek Aldo, se proto stará, aby nové postele na svém webu, přidával stále více kvalitní a designově zajímavé. To vše splňuje náš francouzský výrobce, který se zaměřuje na vysokou kvalitu svých výrobků. Dnes Vám představíme postele do ložnice i studentského pokoje a přidáme ještě něco navíc.

Studentský pokoj

Výběr postele pro studenta je vždy celkem obtížný. Dětská postel, už samozřejmě dospívajícímu dítěti nestačí a klasické postele do ložnice, se svým designem do studentského pokoje moc nehodí. Student vyžaduje nejen kvalitu, ale zároveň i originalitu. A takový netradiční a velmi oblíbený design, nabízí postel, která je svými rozměry vhodná právě pro studenty. Postel, jak můžete vidět na dalších fotografiích je netypická také pro svůj potisk, který mládež v dnešní době vyhledává, pro moderní zpracování. Další zajímavosti je tvar šuplíků, který se vysouvá z přední strany, pomocí dvou úchytek a zároveň šuplík jakoby obepíná postel z vnější strany. Použitým materiálem postele je laminátová deska, která není náročná na údržbu. Velice příjemný je také moderní odstín, kombinace odstínu akácie a šedé. 

 

Dětská postel Fabric    Dětská postel Nashville

Ložnice

Dnešní doba, přináší jiné pojetí, při zařizování interiéru a jinak tomu není i při zařizování ložnice. Ještě před nedávnem, se kupovaly hlavně celé ložnicové sestavy, ale dnešní doba, která přinesla sebou šatny a tudíž už nejsou potřebné šatní skříně, dává přednost jednoduchosti. Proto si mnozí z Vás do ložnice pořizují jen manželskou postel, noční stolky a třeba ještě komodu na uložení různých drobností. My vám dnes představíme manželskou postel, francouzského výrobce, o které bychom mohli říct, že má tři v jednom! Manželská postel Toronto, nabízí v ceně nejen samotné lůžko, ale rovněž panel v jejím záhlaví s led osvětlením, šuplík pod postel jako úložný prostor a dva noční stolky.

 

                                        Ložnice Toronto

 

Samozřejmostí je také rošt, který je rovněž v ceně postele. Noční stolky jsou zavěšeny na panelu, což je velmi praktické. Jako povrchovou úpravu zvolil francouzský výrobce vysoký černý lesk, ale pokud se Vám netradiční postel líbí, ale jste spíše příznivci bílého vysokého lesku, pak máte možnost takového výběru v kolekci Toronto.

 

    

 

Opět jsme Vám představili, něco málo z novinek na Nábytku Aldo. Věříme, že si každý z Vás vybere to pravé.