Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Postele různých rozměrů za bezkonkurenční cenu

Dnes bychom vám rádi představili postele z kolekcí francouzského výrobce, které nabízí opravdu snad ve všech rozměrech a provedeních. Postele od 90x200 přes 140x200, 160x200 až po rozměrné postele 180x200. Na našem portále nábytku Aldo, je najdete v kategorii ložnice. Pro kvalitní spánek je nutné zvolit správnou rovněž matraci, na které se nevyplatí šetřit. Vyberte tu, která vyhovuje vaší postavě, váze a způsobu spaní.

 

Kolekce Alpha

Kolekce nábytku Infinity od francouzského výrobce představuje široký výběr z nabídky samostatných dílů, které lze využít snad ve všech interiérech. Je několik rozměrů místa na spaní, které každá z postelí nabízí. Postel Infinity, kterou představujeme nyní má rozměr místa na spaní 140x200 cm a je tak vhodná do ložnice pro jednu dospělou osobu, nebo do studentského pokoje pro dospívající dítě. K posteli můžete pořídit v identickém designu noční stolek, komodu i šatní skříň. Nechybí ani psací stůl. Postel v příjemném odstínu světlé akácie vhodně zaplní tmavší interiéry bez sluníčka. Do malé ložnice je řešením postel se zásuvkami o rozměru místa na spaní 160x200 cm. Takových postelí bohužel stále není moc a tak každý nový design rádi do nabídky zařazujeme. Postel pro dva, nebo můžeme říci manželská postel je dílem francouzského výrobce, který se jednoduchým designem soustředil na dostupnou cenu. Postel nabízí dvě zásuvky a tak každý má svůj prostor. Pokud chcete vybavit celou ložnici praktickým, ale levným nábytkem, v kolekci Infinity najdete celou řadu řešení. Nechybí široký výběr z nabídky komod, nočních stolků a skříní také v odstínu světlá akácie.

 
      Studentská postel Alpha   Dětská postel Alpha

 

Kolekce nábytku Smoozy

Pro vybavení dětského pokoje, který je společným interiérem chlapce i dívky, je kolekce Smoozy ideálním řešením. Základním a společným odstínem všech dílů je imitace dřeva v tónu bělená borovice. tento odstín je pak doplněný buď modrými, nebo růžovými ozdobnými lištami. Podle potřeby, komu daný díl nábytku patří, pak volíte lišty, pro holku růžové a pro kluka modré. Designem však bude nábytek identický a tyto barevné nuance dokážou příjemně ozvláštnit dětský pokoj, který musí obývat sourozenci holka a kluk. Každý tak má možnost na svém nábytku mít svojí barvičku. Nabídku dílů je opravdu široká a tak máte řadu možností pro sestavení dětského pokoje holky při volbě nábytku jen s růžovými lištami, dětského pokoje kluka s modrými lištami, nebo jak jsme uvedli sourozenců.

 
Dětský pokoj pro holku Smoozy   Dětský pokoj pro kluka Smoozy

 

Všechen námi nabízený francouzský nábytek do ložnice splňuje náročné hygienické a zdravotní limity, což je základním předpokladem pro opravdu kvalitní spánek. Opravdu kvalitní odpočinek po náročném dni vám nabídne pouze dobře vybavená ložnice, proto pořízený nábytek do ložnice by tomu měl odpovídat. Vhodně zvolená postel s matrací je nezbytným základem a další vybavení by mělo být voleno takovým způsobem, aby celek působil uvolněně a vzdušně. Interiér by měl být v klidných barvách a působit uspořádaným dojmem.