Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Postele, které šetří místo

Nabídka postelí s úložnými prostory je v posledních letech velmi rozšiřována. Výrobci kladou stále větší důraz na design, který maximálně šetří místo v daném interiéru. Ať už se jedná o postele manželské, nebo postele dětské. Designy postelí jsou tak rafinované, že mnohdy až překvapí, co vše je možné v jejich útrobách umístit. Multifunkční design vznikl na základě poptávky spotřebitelů, kteří chtějí i malý byt zařídit vkusně a vzdušně. Žádná místnost není příjemná, pokud je přeplácaná nábytkem. A jelikož většina z nás disponuje spíše menším bydlením, je jen dobře, že se výrobci na tuto skupinu zákazníků začala soustředit. Co vše vám můžeme nabídnout pro vkusné zařízení ložnice, nebo dětského pokoje?

Manželské postele s úložným prostorem

Španělský výrobce začal představovat kolekce na příští rok a musíme říci, že se nám velmi líbí. Nejen moderní, minimalistický design, ale rovněž bílý odstín, který je tolik žádaný a do ložnic je jedním z nejvíce oblíbených. Pokud i vy máte malou ložnici tak musíte vědět, že bílý odstín je dobrá volba, jelikož dokáže opticky místnost zvětšit. Pokud je vaše ložnice menších rozměrů, manželská postel z kolekce Lanka vám kromě místa na spaní nabízí také nadstavec s policemi v jejím záhlaví, úložný prostor v přední části postele a sadu dvou hlubokých šuplíkůÚspora místa ve vaší ložnici značná. Samozřejmostí je v naší nabídce vždy rošt k posteli v ceně a doprava zdarma.

     

 

Nabídka postelí do ložnic nabízí ve většině případů úložné prostory díky vyvýšenému lůžku. A v takto získaném prostoru lze pak umístit nejrůznější police, šuplíky, nebo dokonce noční stolky, jak můžete vidět na naší ilustrační fotografii. Úložné prostory jsou pak umístěny po celém obvodu lůžka, noční stolky lze zasunout v případě potřeby a naopak. Je až k neuvěření, co vše taková postel může pojmout. Od lůžkovin, kufry, až po povlečení, či málo používané oblečení. Manželské postele s úložným prostorem nabízíme převážně v moderním designu, kde lze tyto praktické designy nejlépe zpracovat, především díky materiálů.

 

                                                                    Postel Travel pro jednu osobu

 

Velmi častým řešením je také pro manželskou postel jeden velký šuplík z každé strany, s hloubkou vždy do poloviny postele. V naší nabídce představujeme manželské postele německého, holandského a francouzského výrobce, stejně jako pro postele do dětského pokoje, kde je však design ještě více překvapivý. Posuďte sami.

Dětské postele s úložným prostorem

Máte malý dětský pokoj a potřebujete do něj umístit více úložných prostorů? Vyberte si z naší nabídky dětských postelí s úložným prostorem. Nabízíme dětské postele s vysunovacím šuplíkem nebo multifunkční dětské postele. Ať už si zvolíte jakoukoliv variantu, vybrat si můžete z různých barev a moderních designů. Dětská postel s vysunovacím šuplíkem, který může sloužit jako další úložný prostor, nebo jako prostor pro pravidelné spaní dalšího dítěte. Tato varianta je vhodná do pokojů, kam se nevlezou dvě postele, nebo v případě, že nechcete řešit spaní dvou dětí pomocí patrové postele.

Multifunkční postele s úložným prostorem nabízejí kromě klasických šuplíků další prostory, jako například skříň, komodu, police či vysunovací psací stůl, který můžeme v případě potřeby kdykoliv zasunout zpět do útrob postele.

 

Dětská postel Reverso     Dětská postel Swan

 

Dětské postele nenabízí "jen" úložné prostory v podobě šuplíků. Součástí postele jsou často nejrůznější komody, ba i skříně, či jak můžete vidět na fotografii také psací stoly s možností vysunutí a opětovného zasunutí. Multifunkční designy opravdu řeší velmi malé interiéry a lze je až neuvěřitelně využít. I po pořízení nábytku do dětského pokoje (konkrétně postele, která může ušetřit nejvíce místa), zůstává interiér velmi vzdušný. Děti tak získají plochu na hraní. V moderním designu dokonce najdete postele, jejichž součástí je opravdu vše. Pořízením dětské postele vlastně získáte kompletní dětský pokoj. To znamená, že pod vyvýšeným lůžkem je k dispozici šatní skříň, psací stůl, komoda a police. Tak, jak to nabízí naše další fotografie.

 

                                              Dětská postel B graphite

 

Nejrůznějším možností, jak ušetřit místo v interiéru "chytrým" nábytkem, je celá řada. Názorně jsme vám dnes na dvou příkladech chtěli jen ukázat, že tyto možnosti a nemalé vlastně jsou. Proto když se chystáte vybavit nábytkem malý interiér, nezapomínejte na moderní, multifunkční nábytek, který je vám na našich stránkách za příjemné ceny k dispozici.