0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Postel s úložným prostorem Connect 140-3024L14T

Výrobce: PRS
Kód: PRS00192-2016
5 433 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 80 cm
Šířka: 158 cm
Délka: 193 cm
Nosnost: 120 kg
Hmotnost: 57 kg
Počet balíků: rošt+2 ks
Prostor na spaní: 140x190 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: lamelový v kovovém rámu
Materiál: laminát 18 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: buk iseo-tmavě šedá
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Návod k montáži

Moderní postel s šuplíky Connect

Francouzský výrobce představuje velmi nadčasovou kolekci nábytku do ložnice pod označením Connect. Jedním z mnoha dílů je rovněž praktická postel se třemi šuplíky v tmavě šedém odstínu. Konstrukce postele je v imitaci světlého buku, vzniká tak zajímavý kontrast. K posteli můžete ještě z nabídky dílů pořídit nadstavec s policemi a led osvětlením. Novinkou je také bezdrátová nabíječka na mobilní telefon, která je v ceně nadstavce. Takže finální podoba postele může být zcela jiná a představujeme ji na doplňujících fotografiích. Postel v základním provedení tak jak nabízíme nyní je nejlevější variantou, záleží tedy jen na vás, zda se ještě rozhodnete k pořízení doplňků. Z dílů nábytku kolekce Connect pak můžete sestavit celou ložnici a to v nejrůznějších variantách. Vy sami rozhodnete o podobě vaší ložnice.

 

Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu nábytku. Také proto zvolil pro postel laťkový rošt zasazený do kovového rámu, který dodá posteli větší stabilitu. Šuplíky lze umístit flexibilně, tedy z obou stran postele. Materiálem pro výrobu postele se stala laminátová deska s tloušťkou 18 mm. Dodání postele v dílech s nutností montáže dle návodu. Rošt v kovovém rámu v ceně postele. Doprava zdarma.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

 

 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská postel Hangun G36.107

Dětská postel Hangun G36.107

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
7 055 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.