0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Postel s šuplíkem a roštem Split 3835L260

Výrobce: PRS
Kód: PRS00227-2014
6 624 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 74,1 cm
Šířka: 186,6 cm
Délka: 226,9 cm
Hmotnost: 47 kg
Počet balíků: 2 ks
Prostor na spaní: 160 x 200 cm
Cena postele: s šuplíkem a roštem
Materiál: lamino
Způsob dodání : v demontu
Barva: skořicová
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Návod k montáži

Manželská postel s úložným prostorem v kolekci Split

Výrobce zvolil pro návrh manželské postele spojení trendy odstínu, moderní design a její maximální praktické využití nejen v podobě praktického šuplíku. K posteli si můžete pořídit také nadstavec s odkládacími prostory na kterém lze zavěsit i noční stolky. Nebo pořídíte postel tak jak je navrženo na fotografii se stolky klasickými, tedy s umístěním na podlahu vedle ní. Ale možností, které vám chceme pro kolekci Split představit, je celá řada.

 

Autorem kolekce Split, nábytku do ložnice, je francouzský výrobce, který klade důraz na kvalitu za dostupnou cenu. Pro výrobu postele použil klasický laminát s tloušťkou desek od 16 do 25 mm. Silnější desky jsou pak použity pro obvodovou konstrukci postele, čímž je zaručena její pevnost a stabilita. Odstín skořice patří v posledním roce k velmi populárním řešením ložnic. Dodání postele v ceně s šuplíkem a roštem v dílech, postel je nutné sestavit dle návodu k montáži.

 

 

Ložnice Split vás příjemně překvapí

Celá koncepce ložnice je navržena tak, aby vyhovovala majitelům jak menších, tak větších interiérů. Vybírat můžete nejen z řady dalších dostupných dílů, ale jen pro samotnou postel se nabízí hned několik řešení místa na spaní.

 

- postel s místem na spaní 140x190 cm
- postel s místem na spaní 180x200 cm 
- postel s místem na spaní 160x200 cm, kterou představujeme nyní
- postele s možností pořízení nadstavce s možností zavěšení stolků
- postele v dostupných rozměrech v nabídce také odstínu akácie

 

 

Na naší ilustrační fotografii pak sami můžete posoudit, zda zvolit řešení postele s nadstavcem a zavěšenými nočními stolky. Pravdou je, že toto řešení je efektní a působí moderně. Je třeba však pamatovat na větší šíři postele, která vznikne přidáním nadstavce se stolky. Kolekce Split kromě velkého výběru možností pro postel pak nabízí můžeme říci klasické díly běžně pořizované pro interiér ložnice. Šatní skříň se zrcadly, komodu ve dvou dostupných rozměrech a tradiční noční stolky.

 

Francouzský výrobce představuje kolekci nábytku do ložnice rovněž v odstínu imitace dřeva akácie, odstín, který je vhodný do tmavších interiérů. Dodání postele v dílech s nutností montáže dle návodu.Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí kolekce nábytku v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Manželská postel s šuplíkem a regály Brooklyn H53.106

Manželská postel s šuplíkem a regály Brooklyn H53.106

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
od 7 567 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.