Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Postel Quadra s nadstavci H68.106-016

Výrobce: Gaut
Kód: GA002
Praktické řešení manželské postele od francouzského výrobce. Noční stolky v moderním návrhu byly vyměněny za nadstavce s policemi.
nedostupné
21 052 Kč

Parametry produktu

Barva: sv. ořech-sv. hnědá
Výška (cm): 90 cm
Šířka (cm): 188 cm
Hloubka (cm): 22 cm
Nosnost: 120 / 1 osoba kg
Prostor na spaní: 160 x 200 cm
Materiál: mdf deska, lamino
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma
Postel: 190x90x211 cm

Cetifikovaný nábytek, postel Quadra s nadstavci

Máte rádi netradiční a moderní řešení vašeho bydlení? Pak manželská postel z kolekce Quadra může být tím pravým právě pro vás. Ostatně jako vždy, netradiční design nabízí francouzský výrobce, který patří v nápadech a především designu samotnému k světovým špičkám. Manželská postel však není unikátní pouze designem, ale i zpracováním.

Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu a originální design. Kvality dosahuje nejen použitým materiálem, kterým je mdf deska, ale i zakončením hran abs systémem. To vše dokládá výrobce certifikáty a jeho kolekce rovněž patří pod jakostní značku Gami.

 

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Manželská postel v ložnici

Jak správně vybrat postel, jak správně sestavit ložnici. Nadstavce po stranách postele v podstatě nahrazují noční stolky. Postel lze také využít v malých interiérech. Pro mnohé z nás patří design nočních stolků již k fádním, můžeme říci stále se opakujícím řešením. Police umístěné po stranách postele dodávají, jak můžete sami vidět na fotografii, zcela nový způsob řešení ložnice. Otevřený prostor, pokud příjemně vyplníte dekoracemi, může ještě více změnit celý ráz vašeho interiéru. Co by jste o posteli mohli-měli ještě vědět?

 

Prostor na spaní - 160x200 cm, rozměr nutný pro matraci
Rošty v ceně postele - 2 rošty o rozměry 80x200 cm
Doporučujeme pro páry - 2 matrace 80x200 cm oproti jedné 160 cm
Nejprodávanější matrace - Norka, sendvič za příjemnou cenu
Doporučujeme postel bez nadstavce - vždy si můžete vybrat co potřebujete

 

Nejen manželská postel, ale také ostatní díly nábytku z kolekce mohou překvapit. Navíc, při sestavování ložnice můžete vybírat ze dvou šatních skříní, či z dvou dostupných komod a v neposlední řadě, pokud police po stranách postele jsou na vás příliš "trendy", najdete v nabídce naše známé noční stolky.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

      Francouzský nábytek

Alternativní zboží

Postel Sarlat s osvětlením 160x200 cm

Postel Sarlat s osvětlením 160x200 cm

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
22 778 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu