Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Postel je základ zdravého spánku

V dnešní době je nepřeberné množství designů postelí od těch klasických, až po postele s úložným prostorem, policemi, či závěsnými nočními stolky. V moderní ložnici dnes často stačí opravdu kvalitní a pohodlná postel. Mnoho z Vás disponuje šatnami, tudíž nemusíme interiér ložnice vybavovat šatními skříněmi, které nám zabírají velké místo v prostoru ložnice.

 

                                                       Manželská postel Lanka graphit

 

 

Tři v jednom, manželská postel, která překvapí

Francouzský výrobce u postele Most myslel opravdu na všechno. Samotná postel je ve velmi kvalitním provedení, velikost postele o šířce 186,6 cm a délce 226,9 cm poskytuje opravdu pohodlný spánek. Samo-sebou, že i zde záleží na kvalitní matraci, která nám zdravý spánek zajistí. Co ale dělá postel originální, je určitě panel v jejím záhlaví, na kterém jsou zavěšeny noční stolky a aby toho nebylo málo, v ceně je rovněž šuplík pod postelí, jako jedna z variant úložného prostoru. Postel pořídíte v příjemném, skořicovém provedení, ale máte možnost výběru dalšího odstínu a to akácie. A veškeré tyto výhody nabízí i druhá postel, u které jako povrchovou úpravu zvolil francouzský výrobce vysoký černý lesk. Manželská postel, rovněž nabízí nejen samotné lůžko, šuplík pod postel jako úložný prostor a dva noční stolky, ale také panel v jejím záhlaví s led osvětlením.

 

Manželská postel Most ořech     Manželská postel Most akácie

 

Postel je také o kvalitní matraci

Oblíbená 5-ti zónová matrace z kvalitních pěn zajišťuje anatomicky správný a velmi dobrý spánkový komfort. Oboustranné jádro matrace je složeno z desky kvalitního pojeného lehčeného polyuretanu a po obou stranách masážní desky z vysoce kvalitní pěny. Matrace Aldo I je opatřena oboustranným pratelným pleteným potahem. Výška této matrace v potahu je 15 cm a je určena pro váhovou kategorii do cca 110 kg. Matrace je vhodná na lamelový rošt pevný i polohovací.

 

                                               

 

 

 

Věříme, že dnešní nabídka manželských postelí s takovými možnostmi Vás jistě osloví, nebo alespoň seznámí s tím, co je ve světě moderního bydlení již možné. Nad dalších čtyřicet postelí najdete na našem portále v kategorii ložnice, v sekci postele a věřte, že stojí za to, podívat se na ojedinělé designy i ostatních postelí.