Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Postel Effy 160 - 405565

Výrobce: DME - F
Kód: DME013-0177
Jednoduchý design v trendy odstínech bílá a tmavě šedá. Manželská postel z kolekce nábytku do ložnice Effy. Výrobce nabízí dostupnou cenu.
nedostupné
Snadná montáž
Sestavíte sami podle přehledného návodu
6 284 Kč

Parametry produktu

Barva: bílo-šedá
Výška (cm): 85 cm
Šířka (cm): 171,5 cm
Délka (cm): 203,4 cm
Prostor na spaní: 160 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Materiál: lamino
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Návod k montáži

Laminátová, moderní manželská postel Effy 160

Kolekce nábytku do ložnice Effy od francouzského výrobce může právě díky jednoduchému, ale modernímu designu nabídnout více než příznivou cenu. Výrobce zvolil jako výrobní materiál laminátovou desku s povrchovou úpravou v kombinaci odstínů bílé a šedé, která provází také další, dostupné díly v této kolekci.

Francouzský výrobce si dal za cíl kvalitu za příjemnou cenu, ale jeho návrhy designů patří k velmi oblíbeným.

 

Ložnice Effy

Stejně jako manželská postel i další díly nabízí velmi moderní prvky, které v celkovém designu interiéru ložnice působí okázale. Za zmínku stojí efektní řešení rovněž části postele u nohou, či barevně sladěného čela. Nejlépe pak celou kolekci vystihuje sestava ložnice, jejíž všechny díly si u nás můžete pořídit navíc s dopravou zdarma až k vám domů.

 

Potřebujete do nové postele také matrace?

Zlaté pravidlo pro pořízení postele je, že postel je tak kvalitní, jak kvalitní pořídíte matrace, nebo matraci. Můžete zvolit, ale... 

Pokud pořizujete postel do vaší ložnice jako pár, jistě je pohodlnější a pro klidný spánek lepší variantou, zvolit dvě oddělené matrace. Nebudete se tak v noci svými pohyby vzájemně rušit. To znamená, že pro postel Effy s rozměrem na spaní 160x200 cm, pořídíte 2 matrace o rozměru 80x200 cm. Pokud doma již matraci máte o rozměru 160x200 cm, samozřejmě lze také použít. V naší nabídce najdete široký výběr matrací od českého výrobce s dlouholetou tradicí.

Dalšími nepsanými pravidly pro spokojený spánek je neumisťovat postel v blízkosti zdroje tepla, nebo hned vedle okna a neměli bychom zapomínat ani na doporučení odborníku, že v ložnici nemá co dělat televize ani počítač.

 

Demeyre
Společnost založena ve Francii v roce 1909 panem Lucienem Demeyére se od počátku snaží plně adaptovat potřebám trhu. Proto po celou dobu mění metody výroby, používá nové materiály a snaží se vždy přinášet moderní design.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladatele společnosti, se ujímá vedení a pokračuje ve filozofii výroby svého otce. Poprvé začaly být používány materiály jako laminátová deska.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu