Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Postel Eden 140x200 cm

Výrobce: Gaut
Kód: GA0028-2016

Postel v ceně s roštem a šuplíkem nabízí velikost místa na spaní pro jednu osobu. Kvalitní, značkový nábytek francouzského výrobce.

nedostupné
17 338 Kč

Parametry produktu

Výška: 90 cm
Šířka: 173 cm
Délka: 209 cm
Prostor na spaní: 140 x 200 cm
Nosnost: 140 kg
Barva: dub šedý
Cena postele: s roštem, bez matrace
Materiál: lamino, MDF deska
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Styl : moderní

Postel 140, kvalita na prvním místě

Hledáte řešení místa na spaní v ložnici, ale jen pro sebe? V nabídce postelí jsou dnes již běžně rozměry postele pro matraci o velikosti 140x200 cm a taková je i postel Eden. Samozřejmě že v kolekci značkového nábytku do ložnice Eden nechybí ani větší rozměry postele, tedy již pro dva, pro pár. Postel nabízí v přední části rovněž praktický šuplík a lze k posteli pořídit i nadstavec s policemi. V kolekci nechybí ani další díly nábytku pro možné sestavení celé ložnice jako jsou komody, skříně a samozřejmě noční stolek.

Francouzský výrobce značkového nábytku představuje tu nejvyšší možnou kvalitu. Nábytek je do detailů propracovaný, montáž velmi snadná. Postel je vyroben z části z lamina a z části z mdf desky. Cena postele s roštem a šuplíkem. Kvalitní je i povrchová úprava. Dodání v dílech. Doprava zdarma.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost


Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Alternativní zboží

Designová postel Sarlat medium, grey

Designová postel Sarlat medium, grey

Předpokládané doručení k vám do 5 týdnů
30 111 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu