0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Postel do ložnice 140x200 - Siena H87.104

Výrobce: Gaut
Kód: GA0041-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Postel: 162x97x225 cm
Šuplík pod postel: 154x17x73 cm
Osvětlení: led diody-sada
1 267 Kč

Parametry produktu

Nosnost: 120 kg
Prostor na spaní: 140 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: laminát 18-25 mm
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Barva: bělená borovice
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Moderní postel pro jednu osobu Siena

Pokud žijete single a nechystáte se ještě zakládat rodinu, pak je zde nabídka postelí do ložnice, ale pro jednu osobu. Rozměr místa na spaní 140x200 cm je vhodný i do malých interiérů, které většina z mladých lidí obývá. Ve většině případů totiž mladí lidé žijí v pronájmech či rozměrově malých garsonkách. Pokud máte opravdu malý prostor pro zařízení ložnice, je vhodné k posteli pořídit rovněž šuplík, nebo lze i dva šuplíky. Z každé strany postele jeden. V nabídce samostatných dílů pro vybavení ložnice nabízí kolekce Siena rovněž noční stolky na vysunutí, které v případě potřeby jednoduše pod postel zasunete. A pokud nemáte místo ani na noční stolky a nemáte kde umístit noční lampičku, do nadstavce postele lze zabudovat led osvětlení. Možností jak vybavit interiér ložnice pro jednu osobu, kde je třeba šetřit každým centimetrem, je celá řada.

 

Francouzský výrobce klade důraz na prvotřídní jakost. Nábytek do ložnice je certifikovaný, dodáván v dílech s nutností montáže dle návodu. Materiálem pro výrobu daných dílů se stala laminátová deska s tloušťkou od 18 do 25 mm. Některé z hran zakončeny systémem abs. Doprava zdarma po celé republice.Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.