Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Postel a úložné prostory

Není postel jako postel. Nejnovější trendy ukazují možnosti multifunkčního zpracování, kdy například dětská postel slouží zároveň jako další díly nábytku. Vysouvací psací stůl, police, komoda a pod. Tento trend se nejvíce objevuje právě u dětských postelí. Dnes bychom vám v našem povídání rádi představili možnosti, které modernizace výroby a stále pokrokovější design může nabídnout. A začněme hned první ilustrační fotografií, dětská postel Sleep, nebo sestava dětského nábytku Kwai pro řešení rozměrově malých interiérů dětského pokoje od holandského výrobce.

 

Dětská postel Sleep    Sestava dětského nábytku Kwai

Jak správně vybrat postel?

Velkým rozdílem je, kde postel pořizujeme. Zda do dětského pokoje, nebo do ložnice. Postel do dětského pokoje nabízí oproti postelím pro dospěláky více možností. Větší výběr v designu a zcela určitě také nabízí větší možnosti úložných prostorů. Důvodem je určitě skutečnost, že ve většině případů obývají jeden dětský pokoj dvě děti a pořízením postele s úložným prostorem, či multifunkční postele získáme pro naše děti zase o něco vzdušnější prostor s větší možností volného místa na hraní. A přesně to je důvodem, proč se dětské postele stále více a více mění a nabízejí zajímavá řešení. Úspora prostoru v dětském pokoji. Na našich stránkách je největší výběrem takových postelí právě z nabídky holandského a francouzského nábytku a také se staly nejprodávanější. Dalším fenoménem začínají být postele vyvýšené, které zase vytvoří možnost umístění dalších segmentů nábytku pod postel, například psací stůl. Kombinace patrových postelí, kdy spodní plochu postele lze rozdělit v denní dobu na psací stůl s posezením. Zajímavé řešení, o kterém právě hovoříme nabízí například patrové postele francouzského výrobce.

 

    

Postele do ložnice

 

Manželská postel Most akácie    Manželská postel Most ořech

 

I zde jsme zaznamenali velký nárůst manželských postelí s úložným prostorem, někdy také s praktickým nadstavcem. Ne všichni totiž disponují velkým prostorem pro zařízení, vybavení ložnice. Někteří z vás se také ještě nechystají k založení rodiny a tak bydlíte na privátech, či garsoniérách. Dnešní nabídka postelí, manželských postelí a řešení ložnic vás možná velmi překvapí, doufáme, že mile.