Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Postel a úložné prostory

Není postel jako postel. Nejnovější trendy ukazují možnosti multifunkčního zpracování, kdy postel slouží zároveň jako další díly nábytku. Vysouvací psací stůl, police, komoda a pod. Tento trend se nejvíce objevuje právě u dětských postelí. Dnes bychom vám v našem povídání rádi představili možnosti, které modernizace výroby a stále pokrokovější design může nabídnout. A začněme hned první ilustrační fotografií, dětská postel Fresno pro řešení rozměrově malých interiérů dětského pokoje od holandského výrobce.

Dětská postel Fresno multifunkční.

Jak správně vybrat postel?

Velkým rozdílem je, kde postel pořizujeme. Zda do dětského pokoje, nebo do ložnice. Postel do dětského pokoje nabízí oproti postelím pro dospěláky více možností. Větší výběr v designu a zcela určitě také nabízí větší možnosti úložných prostotů. Důvodem je určitě skutečnost, že ve většině případů obývají jeden dětský pokoj dvě děti a pořízením postele s úložným prostorem, či multifunkční postele získáme pro naše děti zase o něco vzdušnější prostor s větší možností volného místa na hraní. A přesně to je důvodem, proč se dětské postele stále více a více mění a nabízejí zajímavá řešení. Úspora prostoru v dětském pokoji. Na našich stránkách je největší výběrem takových postelí právě z nabídky holandského a francouzského nábytku a také se staly nejprodávanější. Dalším fenoménem začínají být postele vyvýšené, které zase vytvoří možnost umístění dalších segmentů nábytku pod postel, například psací stůl. Kombinace patrových postelí, kdy spodní plochu postele lze rozdělit v denní dobu na psací stůl s posezením. Zajímavé řešení, o kterém právě hovoříme nabízí například patrové postele francouzského výrobce.

 

   

Patrová postel Space (francouzský výrobce)

 

 

Postele do ložnice

 

   

Nábytek do ložnice z kolekce Evo (Francie) a postel z masivu Till (Německo)

 

I zde jsme zaznamenali velký nárůst manželských postelí s úložným prostorem, někdy také s praktickým nadstavcem. Ne všichni totiž disponují velkým prostorem pro zařízení, vybavení ložnice. Někteří z vás se také ještě nechystají k založení rodiny a tak bydlíte na privátech, či garsoniérách. Dnešní nabídka postelí, manželských postelí a řešení ložnic vás možná velmi překvapí, doufáme, že mile.

Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.